Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Joe Biden...

Mi a véleményetek Joe Biden szunyókálásáról az izraeli elnökkel való beszélgetés közben? És a több százezer Afganisztánban hagyott fegyverről több száz/ezer járműről, és egyebekről?

Figyelt kérdés
Kissé vicces látni, hogy egy demens vénember irányítja a nagy "lehetőségek hazáját", és hivtalaba kerülése óta, csak röhögni lehet rajta. Számítottatok erre?:D

2021. szept. 1. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Igen látszott, hogy csak egy báb lesz.
Nem, én egy markáns amerikai elnöknek gondoltam.
20 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
63%
Tudtommal amit afganisztánba hagytak járműveket mind mükődésképtelenné tették. Még a légvédelmi eszközöket is.
2021. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Aha, hát persze. "Sietve" otthagytak mindent, de arra még volt idejük, hogy több százezer fegyvert működésképtelenné tegyenek. Mese habbal sajnos.
2021. szept. 1. 18:06
 3/43 anonim ***** válasza:
65%
Nem több száz ezer fegyver maradt ott. Járművekből is kb 10-20tucat összevéve a légierőt és a szárazföldi járműveket. Lőfegyverről meg nem tudok infoot..
2021. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Pont most olvastam utána, már vannak pontos számok azt hiszem lőfegyverek 550 ezer maradt ott helikopterből talán 110, vadászgépből 65 ilyenek. Nagy terepjáróból valami 20 ezer. Nem olyan kevés az fél európa "készlete" :D
2021. szept. 1. 18:14
 5/43 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan itt láthatod: [link]
2021. szept. 1. 18:14
 6/43 anonim ***** válasza:
40%
Jól van, Trump BIZTOSAN SOKKAL JOBBAN CSINÁLTA VOLNA! COVFEFE.
2021. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
53%

Jah, és a hipó injektálása jót tesz koronavírus ellen. Covfefe.

Részemről meg vagyok elégedve Bidennel. Már az komoly haladás, hogy nem a Twitteren kommunikál, és tesz közzé naponta bődületes baromságokat.

2021. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Így igaz, bár nehéz lenne twitteren posztolni, ha 1 óra múlva már nem emlékeznél a jelszavadra, se a felhasználónevedre :D
2021. szept. 1. 18:21
 9/43 anonim ***** válasza:
33%
Elaludt bidé a beszélgetésen? Hát mi ezen a meglepő? Gondolj bele, ha nem lett volna rajta a pelenka, csórónak még a sz*rfolt is bevillant volna, na az milyen ciki lett volna. Hogy tudna ez a majom jó döntést hozni, hát a saját gyereke nevét keveri:D ugyan már.
2021. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
18:21: szegénykém...
2021. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!