Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz a felvetésre...

Mit szóltok ahhoz a felvetésre, hogy Ukrajna "Rusz-Ukrajnára" lesz lehet átnevezve?

Figyelt kérdés

Az indok az, hogy Oroszország lopja a történelmét.


[link]


De ha ilyen téren közelítik meg az ukránok a helyzetet, akkor valamit a russz előtt vagy után is ki kéne írni kötőjellel, mert Belarusz is az egykor Nagyrussz területe volt.


Én jót röhögtem, igaz, le is többentem. De kreatívabb, mint az "Észak-Macedónia".



2021. szept. 2. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Poénkodni akarok, de figyeljétek meg, ilyen logika mellett lesz még "Dákó-Románia" is.
2021. szept. 2. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Az 1000 éves turáni ős hungáriai nagy-Magyarország úgyis le fogja gyalulni ruszkiát vagy micsodát.
2021. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát a Ruszból már csak egy lépés a Russzia, szóval lassan visszatérnek Oroszország anyácskához, ha így folytatják. XD
2021. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Csórófölde, putrisztán jobban illene nekik.
2021. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


A hármasnak igaza van, meg magamtól is rájöttem mikor olvastam a cikket, mert töris vénám van (majdnem történésznek mentem) emellett beszélek egy szláv nyelvet és igen...


Gyakorlatilag Orosz-Ukrajnára neveznék át magukat. Meg az U-krajina" kifejezés amiből az országnév jelent/rejt/keletkezett, az "Határvidékben" "Határvidéket". Az egykori orosz birodalom határvidékét.


Így ha ezt tényleg megcsinálják akkor az oroszok határvidékére nevezik át magukat.


Nyomorultak.

2021. szept. 2. 21:44
 6/7 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Lesz még Ukrajna Oroszország része ? :D
2021. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Nincs bele bajom. Védhető
2021. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!