Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az állandó jogállamisági...

Az állandó jogállamisági vegzálások mellett, a Luxemburgi adóparadicsom miért nem képezi kifogások tárgyát az Unióban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Kettős mérce...és sok más esetben is.

Aki úgy táncol, ahogy az EU vezetőinek jó, annak mindent lehet, aki ellenáll, abba belerúgnak!!

2021. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Luxemburg ellen milyen kifogásokat lehetne felhozni? Semmiféle jogellenesség nem történik.

Az állami adózás minden államnak saját belsö ügye, ez ellen nem szólnak semelyik államnak az EU-ban!

2021. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hypno ***** válasza:
73%
Hogyne képezné kifogások tárgyát. Ahogy egyébként Ciprus, Írország, Málta és Hollandia esetében is gondok vannak az adóparadicsomi státusszal.
2021. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Persze ez teljesen rendben van nincs itt semmi látnivaló, ámbátor a mi jogrendszerünkben sincsen semmi ami jogszabályt sértene, sőt a magyar jogrendszer minden eleme megtalálható valamelyik másik nyugati ország jogrendszerében is.

Erre külön ügyeltek a jogalkotók. Akkor mi a probléma?

2021. szept. 9. 11:16
 5/11 A kérdező kommentje:

#3


Nem tudok róla hogy 7es cikkely vagy bármilyen cikkely szerinti eljárást indítottak volna ellenük!

2021. szept. 9. 11:17
 6/11 hypno ***** válasza:
84%

#5


Azt tudod, hogy mik azok az uniós alapértékek, amelyeket a 7. cikk szerinti eljárás véd?

2021. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#7


Igen tudom és el lett nekik magyarázva, hogy nem sértettük meg semmivel sem jobban az uniós alapértékeket mint bármelyik másik ország ahol esetleg a zsidók már nem mernek tradicionális viseletben az utcára menni, mert megverik őket a bevándorlók.

2021. szept. 9. 14:12
 8/11 hypno ***** válasza:
100%

#7


Ha tudod, akkor homályosíts már fel, hogy melyik megsértése miatt indítanának 7. cikk szerinti eljárást Luxemburg ellen?

2021. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt mondtam hogy hetes vagy bármely cikkely...


ne mond már nekem azt, hogy az természetes, hogy dél-amerikai stílusú adópanamák és pénzmosodák üzemelnek az EU területén!

2021. szept. 10. 10:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Másrészt tegyük hozzá, hogy a mi jogállamiságunkkal is csak annyi a probléma, hogy azt a mocskoSorbán csinálta, mert mint mondtam, minden eleme megtalálható más nyugat-európai országok jogrendjében!
2021. szept. 10. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!