Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol voltatok és mit csináltato...

Hol voltatok és mit csináltatok 2001. Szeptember 11.-én?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Otthon voltam és épp a tévében néztem.
2021. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
uliban voltam, majd du. értesültem a dologró, és részben azt is néztem.
2021. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
Kit érdekel mi volt az aeá-ban. Most komolyan... 😑
2021. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Bazdmeg.20 évvel ezelőtt egy konkrét napon? nyilván ugyanúgy börtönben voltam mint most,de normál esetben ki emlékszik rá?
2021. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Ültem a rádió előtt és irányítottam a zsoldosaimat, hogy mely célpontokat támadják meg.
2021. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Konkrétan emlékszem mindenre, beleégett a tudatomba.

Ültem a kanapén, néztem egy unalmas műsort a tv-ben és ekkor egy fekete képernyő, majd figyelmezető felirat, megtámadták az USA-t, tenorista támadás történt.

Nemsokára hívott az unokatesóm is, aki kinn élt, elkezdi ott kávézott a közelben, mindenki ugrált fel a kávézóban is, mikor hallották süvíteni a gépeket a belváros felett.Majd a csattanás, de akkor már mindenki az utcán volt.

Ami utána volt az volt a félelmetes, sok tűzoltó rendőr ettől került a pszichátriára, mert oda kellett menniük.Csak azt hallottad hogy hírtelen megszólalnak az autók riasztói,kávézók teraszain lévő előtetők törnek, és platty,platty,platty...ugráltak ki az emberek a legfelső emeletekről, több száz ember ugrott ki, testek testrészek voltak szerteszét, de akkor még csak égni kezdett a torony később dőlt össze.

Aki ezt élőben átélte, soha nem felejti.

2021. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg az óvodában. Sok mindenre nem emlékszem, csak arra, hogy szüleim aznap egész nap a tévét lesték. Túl fiatal voltam ahhoz, hogy felfogjam, mi történt igazából.
2021. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem éltem még.
2021. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Épp otthon voltam tv-t néztem. Van alibim
2021. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Suliban voltam. Az osztályfőnök jelentette be, hogy mi történt.
2021. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!