Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol voltatok és mit csináltato...

Hol voltatok és mit csináltatok 2001. Szeptember 11.-én?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 15:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, aznap reggel apa vitt kocsival a suliba. Tisztán emlékszem, hol szálltam ki, milyen ruha volt rajtam.
2021. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam, megfázás miatt otthon tvztem a kanapén. Megjelent a felirat alul, hogy ég a legmagasabb épület Amerikában. CNN-en néztem utána az egészet. 14 évesen is megrázó volt ahogy potyogtak az emberek le onnan. Nem nagyon tudtam még angolul, de a riporter hanglejtése, kétségbeesése ahogy tudosított nagyon felkavart. Meg is könnyeztem. Főleg mikor ledőlt, aztán a másik is...
2021. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
38%
A fene emlékszik már mit csináltam a mutterom méhében aznap.
2021. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Családtagokkal voltunk egyiptomi nyaraláson. A Vörös-tenger partján ültünk egy étteremben, bevolt kapcsolva a TV, valami arab bajnoki meccs ment rajta, néhány ottani helyi fickó meg az egyik pincér bámulta nagyon. Majd egyszer csak a tulaj átkapcsolt az al Jazeera csatornára és néztük hogy úristen biztos baleset lehetett, valami baja lett a pilótának vagy a másodpilóta nagyot hibázott stb...A helyiek elég közömbösen nézték, legyintettek egyet, gondolták biztos véletlen szerencsétlenség történt. Aztán kb. negyedóra múlva jött a sokk... Hirtelen miután becsapódott a másik, gúnyosan egymásra néztek majd ujjongani, tapsolni, kiabálni kezdtek. Megfagyott bennem és családomban is a vér, köpni-nyelvi nem tudtunk...Egyik helyi vendég még az asztalra is felugrott és táncolásba kezdett, durva az volt, hogy 1-2 tizenéves kamasz gyerek meg a csadoros, nikábos, hidzsábos nők is kiabálni kezdték a 2 "a" betűs szót...Na azóta Európában nyaralunk csak!
2021. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

Az az informatika óra… :-(


Sokezer ember meghalt.


Azóta meg a tenor elleni háborúban halt meg az utóbbi 6 évben évente 10000 ártatlan csak Afganisztánban, a média nem számolt be erről az ensz jelentésről.

A hadiipar hatalmasat kaszált az egészen, indítottak két törvénytelen háborút, cirka egymillió ártatlan áldozattal, kb. 30 millió feletti azok száma, akik a háborúk miatt el kényszerültek hagyni az otthonaikat.

2021. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Leveltetu ***** válasza:
100%
Sorkatona voltam....a kocsog terroristak miatt 3 napig teljes felszerelesben aludtam, etkeztem stb....Harckeszultseg volt 3 napig.
2021. szept. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Munkából reggel negyed kilencre értem haza és bekapcsoltam a tv-t mint mindig. Hát nem sokat aludtam, mert végig néztem, és halgattam a rádiót is. Valaki azt írta, hogy a tv-ben volt, hogy terrortámadás érte az USA-t, de ez nem igaz, tisztán emlékszem a cnn alsó sávjára: "USA under attack". A terror szó nem szerepelt. Este a barátokkal elmentünk kocsmázni, kibeszélni a történteket, este 9 körül jött egy újságíró, hogy lefényképezhet-e minket, ahogy az "ügyről beszélgetünk", mondtuk: le, így kerültünk bele a másnapi Észak-Magyarországba.
2021. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg "USA under attack" volt, csak 1-2 nappal később vállalta fel az Al-kaida.
2021. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztunk az utazási irodában, semmit sem sejtettünk. Egyszer csak jött az udvari lakásból a szomszéd, hogy hallottuk-e, hogy mit történt?
2021. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
73%
Anya hasában voltam, es pontosan 2 hónap mulva megszülettem
2021. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!