Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy a tálibok állítólag...

Most, hogy a tálibok állítólag betiltották a zenét, mit hallgatnak helyette? És a Koránban hol van erre indoklás?

Figyelt kérdés
Mit játszanak a helyi rádiók zene előtt? És egyáltalán a Koránban hol van olyan, hogy a zene/zenélés bűn?

2021. szept. 13. 18:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért jól sikerült szét trollkodnotok ezt az ártatlan kérdésemet. :|
2021. szept. 14. 09:09
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
ez van kérdező , nincsen ártatlan kérdés . no de ti lélekkel rendelkezők miben is vagytok különbek és jobbak a biorobotktól
2021. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12: mondjuk pl. empátia?
2021. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
empátia normális értékrenddel rendelkező embereknél van ehhez a léleknek semmi köze , továbbiak
2021. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"még jó hogy a lélek nem létezik "


Hogyne létezne!


Akkor maga a lélektan kamu tudomány?

Vagy mi?


Van az a lélek amit a pszichológiában leírnak, és van amit a vallásban, hogy ez utóbbi létezik- e azt senki nem tudja biztosan.

2021. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"ma 19:03 Lehet, hogy neked békét hoz a zene a lelkedbe. Nekem a zene ideget hoz, hogy akár ütni is tudok, ha zenét kell hallgatnom."


Mert még nem találtad meg a neked megfelelő műfajt.

Neked ezt az ütős félét ajánlanám:)


https://www.youtube.com/watch?v=qqK1FrO3BdM

2021. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk attól a sok mosléktól amit a rádióban nyomatnak egész nap én is ütni tudnék.

A mulatóstól meg főleg.

Nekem ez a kedvencem:


https://www.youtube.com/watch?v=B1-UzXfht5A


16-os válaszoló voltam.

2021. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
15ös van valami bizonyíték a lélek létezésére ? nekem voltak jó szomszédaim akik zenéltek , 2 év után eljutottam oda hogy költözök vagy leölöm őket . zene valóban lélekfejlesztő dolog
2021. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!