Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fehér emberként kulturális...

Fehér emberként kulturális vámpírnak érzed e magad?

Figyelt kérdés

A kritikai fajelmélet követői szerint azok vagyunk:

https://www.youtube.com/watch?v=_25xaElig5M



2021. szept. 14. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, kelet-európai suttyóként közép-kelet eurpán kívül senki sem tart téged fehérnek, max annyira, amennyire te a csecsenekét annak tartod. Fájt nekem is, de amikor külföldön tanultam, ezt egy ilyen kanadai woke, rasszista barom vezette le nekem, hogy a magyar és belorusz barátait nem tartja fehérnek.
2021. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Jó, de ennek a hipszter kreténnek már a fején is látszik, hogy nem százas.

Az ilyenek odaát is törpe kisebbséget képviselnek. Ahogy a neonácik is.

2021. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

1 nagyon adom.

Amellett, hogy Magyarországot folyton összetévesztik Bulgáriával (a műveltebbek Romániával) a kelet európai nyugaton de fault vendégmunkás :/

2021. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésedre a válasz( bár ezt a videót nem láttam de az elméletet olvastam párszor), hogy a raszta hajjal fehéreken meg minden szokták magyarázni, hogy más kultúráját lopjuk,loptuk és minden levezhető más kultúrájából azok közül amit a fehérek a sajátjuknak tartanak, tánc, zene, stb. A főkérdés hogy hány rasszra bontod az embert a hivatalos az 5 europid mongoloid negrid veddo-ausztralid ez alapján a görögök az egyiptomiak az arabok az indiaiak és a szlávok is beletartoznak az europid rasszba ami azért a elég nagy szelete a valaha volt kultúrának a világtörténelemben mind zene mind tánc mind vallás mind filozófia és jog. Az amerikai rendszer 9 az europid ketté van bontva de azért így a fent említett népek nagy része beletartozik. Így nagyrészt sajnos az elmélet a fehér bűntudaton alapul, amit a történelemben tettek a fehérek ott sok mindenre nincs bocsánat (amit megjegyzem a feketék és az ázsaiak is megettek a 20. században és még ki tudja mikor amiről nincs írásos emlék.), de azért a jog a filozófia a film művészet színház sportok nagyrésze, találmányok mind fehérek lakta területekről származnak.
2021. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

3 vagyok. Bocs hogy nem a kétdeste feleltem.

Természetesen nem érzem magam vámpírnak, mai globalizált vilagban szerintem nem ertelmezhető a fehérek elleni bűntudat keltés, hiszen a vilagot mostmár nagyon is befolyásolja Ázsia...

2021. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Megint az van, hogy kontextus nélkül szakértetek. Egy amerikainak a fehér nagyjából 10 európai ország leszármazottait jelenti, egy magyar, egy ír vagy egy olasz például egyértelműen nem fehér (oké, az íreket pár évtizede többé-kevésbé ide sorolják), a lopás pedig a kolonializmusról, illetve a telepes kolonializmusról szól.
2021. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a "fehérember" dolgot max az újvilágban szokták használni. Európában senki nem tartja magát fehérnek csak franciának, lengyelnek, németnek stb. Az meg hogy az 5 különböző európai háttérrel rendelkező kanadaiak, amcsik mit gondolnak kb kit érdekel? Ők fehérnek tartják magukat mert a rokonsága kb úgy néz ki hogy 1/4 angol, 1/4 német, 1/4 olasz meg 1/4 lengyel, most mi másnak tudná magát tartani? Se nem angol, se nem német, se nem olasz, se nem lengyel, maradt a fehér.
2021. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 ezt a 10 országot honnan veszed pontosan ? Volt pár amerikai levelező társam középsuliban, meg amerikai egyetemista külön angol tanáraim akik a világot utazták mindenhol pár hónapot maradva. A feketéknek mindenki fehér volt akinek a színe az aki nem fehér volt az latin volt vagy ázsiai vagy fekete. A fehérek meg rettentően kerülték a témát amikor rákérdtem pl arra, hogyan hivatkoznak az indiánok bőrszínére egyszer elengedte a füle mellett másodszorra mondta, hogy ez egy nagyon érzékeny kérdés nem illik ilyet kérdezni Amerikában de megválaszolta, de érezhetően akikkel beszéltem fehérek nagyon kerülték a bőrszín témáját mindig azt mondták, hogy az ember a fontos nem a szín.
2021. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
@8 Az egész a későbbi 19. századi, 20. század eleje bevándorlási hullámokhoz kötődik. Ekkor érkezett sok katolikus ír, magyar, lengyel, finn, olasz, orosz, ukrán, örmény, meg ezer más náció, amelyek kilógtak a korábbi protestáns, főleg brit, skandináv, német felmenőkkel rendelkező fehér közül. Elég elterjedtek voltak a 'lakás kiadó, nem jöhet kutya, fekete és ír'-típusú hirdetések. Nyilván egy világlátott amerikai nem így gondolkodik, de a sok rasszista sutyerák igen.
2021. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Fehér emberként üldözöttnek érzem magam.
2021. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!