Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szabadkőművesek (a világ...

A szabadkőművesek (a világ bankjait és pénzügyeit a markukban tartva) világuralomra és az Új Világrend (New World Order) kiépítésére törekednek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Minden további nélkül
Nem
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha te mondod...
2021. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A sok konteó közül az egyik. Miért lenne ez igazabb, mint egy másik?
2021. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát csak pont annyira amennyire én vagyok Bhután királya
2021. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
A balosok eszméiben tetten érhetőek az Új Világ Rend egyes elemei (nincsenek nemzetek, vallások és családok, nemzetköziség stb.), de nem vagyok biztos benne, hogy létre is jönne egy olyan világrend, ami ennyire antikonzervatív lenne (és müködne is)
2022. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyi biztos, hogy az interneten láttam már olyan (amúgy betiltott) filmeket, amikben kritizálták a zsidókat.


Farkasok völgye 1-2 rész (Izrael-ellenes)

Törvénytelen szocializmus (magyar kommunista zsidókról szól)

A másik Izrael (Ted Pike dokumentumfilmje a zsidó történelem eltitkolt fejezeteiről)


Messzire elér a kezük, ha ellenőrizhetik a sajtót..

2022. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Már Orbán is beszél erről! https://www.youtube.com/watch?v=9ajsXulqBkk 0:33-tól éedemes hallgatni!
2022. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki konteót emleget, az nagy valószínűséggel lefizetett, kisebb valószínűséggel meggyőződéses. Ha nem akarnának kiirtani 7 milliárd embert és az aktuális vezetőket az emberiség választhatná, akkor magam is támogatnám, mert nem lenne bűnözés, nem lennének háborúk.

Az NWO legnagyobb veszélye, hogy a döntés végtelenül koncentrált és az emberiség által totálisan ellenőrizhetetlen. Magyarul az atomizált emberiség egyedei ZÉRÓ szabadsággal bírnának.

Ma még átverhetők a billgécc félék, hogy támogassák a kivitelezést, DE semmi garanciájuk nem lesz a vagyonuk, kiváltságuk megtartására, mivel nem lesz magántulajdon. Mondjuk el tudom képzelni a tulajdon helyett a jogok egyenlőtlen elosztását, de a joggal való szabad élést csak a főnök szava garantálná, azaz a hatalmas jogokkal élők szabadsága is nulla lenne. Egy gombnyomás és kampec.

A minőségi szelekciónak csak akkor van vége, ha egy atom marad. (Meg a nem tudatos MI, robotok.)

EZT AKAROD?

GONDOLKOZZ ELŐRE!

A hatalomkoncentrálás neve: diktatúra. Demokráciát és leberalizmust hazudnak de démosz és szabadság nélküli totális digitális diktatúrát akarnak! (Lásd USA election 2020.)

Ne higgy nekem! Tájékozódj, gondolkozz!

Start: YouTube, Drábik János

2022. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!