Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha ma már szinte bárkinek...

Ha ma már szinte bárkinek bárhol rendelkezésre áll az oltás, akkor miért szivatják az embereket még mindig a maszkkal világszerte?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdték gyártani a vakcinákat arról szólt a fáma hogy az oltásokkal visszakaphatjuk a régi életünket. Európában pl. már 70% körül áll az átoltottság plusz ehhez még hozzá jönnek azok akik átesettek. Ennek ellenére mindenütt maszkos embereket lehet látni (M.o.-on hálistennek épp nem). De erre a dologra kicsiben is találunk példát. Egy egyetem annak ellenére vezette be szájkosárviselést, hogy 85-90% (!) az átoltottság a diákok között, a tanárok között pedig közelít a 100-hoz... Továbbá a médiában is burkolt módon de soha nem látott erőkkel megy a szájkosárpropaganda pl. facebookon is egy cikkhez maszkos arcok vannak kinagyítva vagy a youtube-on is az intrókép egy kamerába hajoló maszkos egyén. Lehet hogy évtizedekig maszkban kell élni, hiába lesz mindenki beoltva? Mert Köszönöm szépen de az nem a normális életnek felel meg ha állandóan egy ronggyal az arcomon kell élni...

2021. okt. 24. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem szívatnak vele, mert nem zavar, hogy hordani kell. Nem voltam beteg azóta se, mióta hordom, szóval mindig felrakom, nem csak az Eltén.
2021. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha hatásosak lennének az oltások, akkor nem kéne maszkolni...
2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Ebben mi a szívatás?Én a jól felfogott érdekemben hordom az ffp2 maszkot másfél éve.

A beoltottak közül is rengetegen kapják el vírust.meg ott vannak a keleti oltóanyagok amelyek ki tudja hogy adnak-e védettséget..

2021. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Az oltottak nagyobb eséllyel tünetek nélkül vészelik át a fertőzést maszk nélkül szabadon terjeszthetik a vírust.Az oltatlanok pedig nagyobb eséllyel betegednek meg súlyosan ha elkapják.

No ezért.

2021. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

#1


Én azóta se voltam beteg, hogy egyáltalán nem hordtam, amikor nem volt kötelező. Pedig nálam sem home office, sem bezárkózás, sem az oltás nem játszik. Na ilyenkor mivan?

2021. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
5) mi lenne?nem tudom mire gondolsz.előbb-utóbb mindenki elkapja,gondolom ezzel tisztában vagy.
2021. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éve tart ez a mizéria, én se kaptam még el.. Pedig sűrűn vagyok kint hol itt hol ott...


Akkor mi van?


Oltás meg felejtős..

2021. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!