Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump 1-est adott a Biden-admi...

Trump 1-est adott a Biden-adminisztráció munkájára. Igaza van?


2021. nov. 4. 21:43
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:
40%
Trump egy hisztis havibajos kretén. Még mindíg azon rugózik, hogy egy éve elvesztette a választásokat.
2021. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát az eddigi mélyponton Biden népszerűsége, és Afganisztánban marhára leégette az országát. Ráadásul még el is alszik néha tárgyalás közben. Nehéz lenne neki jó jegyet adni.
2021. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2021. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2021. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
#1: Aha, csak közben az egész világ ezen a szerencsétlen Bidenen röhög, aki eltéved a Fehér ház kertjében, egymás után háromszor elbotlik a lépcsőn, rendszeresen elalszik a konferenciákon és nem mellesleg Afganisztánban is csúfosan leszerepelt. Értem én, hogy te még mindig Trumpra akarsz visszamutogatni, de nem ő az oka Joe bácsi egyre súlyosbodó demenciájának. :)
2021. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
#1 hisztisnek hisztis de bszki legalabb interjút még tud adni ami Bidéről nem igen mondható el
2021. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Trump elnöksége egy kisebbfajta káosz volt, de még így is sikerült legalább néhány érdemi dolgot végigvinnie, mint adócsökkentések, az első Kína ellenes lépések, hogy nem indított új háborút, az USA nettó olajexportőr lett és még többet.

A Biden elnökség egy nagyobbfajta káosz, ami csak pusztulást hozott még, mint felszökő infláció, a határvédelem leépülése, az Afganisztáni fiaskó, adóemelésekk, gyakorlatilag még jelentős pozitív dolog nem mondható el.

2021. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem Bidenről van csak szó. Az egész adminisztráció munkája hibás. A belpolitika és a gazdaság az, ami az amerikaiakat érdekli, és ez romlott. Minket meg elsősorban a külpolitika érdekel, és az sem fényes, hogy enyhén fejezzem ki magam.
2021. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlértékeli.
2021. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hypno ***** válasza:
22%

#5


Pont lesz.rom, hogy amerikában ki az elnök, mert alapesetben nem az én dolgom, hogy kit választanak maguknak.

Az viszont már érint, amikor valaki felrúg nemzetközi szerződéseket, kiszáll nemzetközi szervezetekből és növeli a nemzetközi feszültséget, aztán ha rajta múlik az országát - ami hatalmi tényező az egész világon - akár polgárháborúba is taszítaná a hatalmi tébolya miatt.


Én nem csinálok leltárt a baromságaiból, hogy egy értelemetlen farokméregetésben fel tudjam sorolni őket, pedig biztosan össze lehetne írni írni a kretén nyilatkozatait.

2021. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!