Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van arról lista vezetve, hogy...

Van arról lista vezetve, hogy mely termékek/márkák támogatják az LMBTQP propagandát?

Figyelt kérdés

Csak hogy olyan autó márkát, üdítőitalt, sporteszközt stb... véletlenül se vegyek, hogy ezzel is ne támogassam a szélsőséges gyűlölködő liberalizmust.


Leghasznosabb egy alkalmazás lenne, ami scanneli a márkát, s megmondja, hogy ezzel a kiadással támogatom-e az ocsmánykodást vagy nem.



2021. nov. 17. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
nagyon gyenge provokáció...
2021. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki támogatja, szerintem az a tuti, hogyha nem eszel és iszol semmit, akkor tutira nem támogatod a propagandát. A netet is köttestd ki hiszen a Cisco aki a routereket gyártja támogatja azt.
2021. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kellene akkor olyan internet szolgáltató, ami priorítás szerint azon elosztópontokat választja, amik kevesebb Cisco termékeket tartalmaznak.
2021. nov. 17. 11:48
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki támogatja, úgyhogy sajnos éhen kell halnod :(
2021. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ilyen nincs, úgyhogy köttesd csak ki a netet, meg tényleg ne egyél ne igyál az a tuti, nehogy mán a b.zik nyerjenek.
2021. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5

Magyar élelmiszerek, meg lengyel, román, cseh, szlovén, szlovák, kínai, orosz stb... stb... Jó eséllyel nem vagy csak kis mértékben támogatják a szivárványpropagandát, szóval azok tisztákm

2021. nov. 17. 11:56
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
NEm igaz, mi van ha alkalmaznak melegeket? SZerintem biztosra kell menned...
2021. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezek is támogatják. Én például romániai vagyok és én is támogatom, ahogy rengeteg cég is. Még a nagyobb kínai és orosz vállalatok is, csak ott nem lehet ennyire nyíltan, de az elv az ugyanaz. Úgyhogy nincs választásod!
2021. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Mindenesetre, ha találsz ilyen listát, tedd közzé, mert tőlük akarok vásárolni!
2021. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7

Én kedvelem a melegeket. A liberális propagandát nem.

2021. nov. 17. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!