Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki nyerne meg egy NATO-Orosz...

Ki nyerne meg egy NATO-Orosz konfliktust? (Nem nukleáris)

Figyelt kérdés

Mi lenne India, illetve Kína reakciója? Melyik oldalakat támogatnák?

És ugye a fő kérdés hogy ki nyerné meg ezt a háborút?



2021. dec. 26. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Ha Kijevért menne a harc, Oroszország. Ha Londonért, akkor a NATO.
2021. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Európát az oroszok ledarálnák egy két hét alatt mivel mobilizációban nincs náluk jobb. Hosszu tavon az usa val az meg inkább attól függ Kína mit lép
2021. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha ukrajnára gondolsz akkor az oroszok komoly előnyben vannak.

A NATO légierőnek nagy távolságokat kellene repülni mire a hadműveleti területre ér. Nem hiszem hogy az amcsik megkockáztatnák a legkorszerűbb lopakodók bevetését, ha csak nem bíznak abban hogy 100%-os a lopakodó technikájuk és ki fogja játszani a legújabb orosz radarokat. Én nem fogadnák erre. A régebbi gépek pedig szabad préda az orosz rakétáknak.

A másik lehetőség a NATO részéről hadihajók irányítása az orosz partok közelébe. Egy hadihajó akkora célpont hogy az oroszok simán el tudják süllyeszteni. Nagyon kockázatos és nagy veszteséggel járó lépés lehet.

Aztán az oroszok a szárazföldi csapatok terén jól fegyverzettek és jelentős létszámbeli fölényben vannak.

Ha a NATO eredményeket akarna elérni azt csak komoly véráldozatok árán tudná megtenni.

2021. dec. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak én vagyok vele úgy, hogy Oroszország úgy el lenne p*csázva mint annak a rendje? Ez már nem a Szovjetunió. GDP-vel is le vannak maradva jócskán a nyugattól.
2021. dec. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazai pályán mindenki nyerne. Azért tél tábornokot még senki sem győzte le, pedig sokan próbálkoztak [link]
2021. dec. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

A hangsebesség kilencszeresére képes Putyin új rakétája!!! :)


[link]

2021. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy annak idején Montecuccoli mondta "három dolog kell egy háborúhoz pénz, pénz és még több pénz" Ha az oroszok nagy nehézségek árán be is tudnák venni Ukrajnát, a Nato nem hagyná annyiban és egy hosszútávú állóháború szépen lassan kivéreztetné az orosz gazdaságot és előbb-utóbb vissza kéne vonulniuk az oroszoknak. A történelem már számtalanszor bemutatta, hogy az agresszor nem maradnak büntetlenül.


Kína nem támogatná Oroszországot, mivel semmi haszna nem lenne belőle, sőt valószínűleg veszteségesen jönnének ki egy Nato elleni háborúból, mivel Kína eddig felépített dominanciája a Nyugati piacon nagyot esne.


India kétséges, de szerintem ők se kockáztatnák meg, mivel az ő gazdaságuk is rendesen megsínylené, ami pont nem hiányzik nekik.

2021. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 meszike91 ***** válasza:
100%
A nato alapvetően jóval erősebb. Ha mindegyik fél mindent bevetne akkor elméletileg a nato nyerne, de ez sosem ilyen egyszerű. A nyugati társadalmak háború ellenesebbek.
2021. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MDaniel98 ***** válasza:
91%
Én a NATO-ra tippelek, de szerintem inkább ne próbáljuk ki, nem érdekel, hogy gyakorlatban igazam van-e.
2021. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6# te pont az vagy aki lóf@szt nem ért a témához
2022. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!