Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU (nyugat-európa) vajon...

Az EU (nyugat-európa) vajon rá tudja venni a migránsokat a dolgozó életre?

Figyelt kérdés
Jelenleg a betelepítés korszaka zajlik. De messze nem térült meg a migráció, hiszen már többen vagyunk, de nem valós fogyasztók. Nem a saját pénzükből veszik az árucikkeket, hanem a mienkéből. Ahhoz hogy megérje behozni őket az kell, hogy dolgozzanak. Ők maguk állítsák elő a fizetésük aGDP-t. Sokan bűnöznek és drogot árulnak. Viszont ha már csak ők maradnak a kontinensen nem tudják a lumpen jelenlegi életüket folytatni. Mert nem lesz ügyfél. Viszont keleten is, afrikában, ázsiában is dolgoznak emberek, tehát előbb utóbb itt is fognak? Mikor lesz ez? Valós ez?

2021. dec. 31. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg a betelepítés korszaka zajlik."


Nem!!! A kitelepítés korszaka zajlik. Hálistennek!

2021. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mit szívtál de én is kérek. Több migri dolgozik nyugaton mint magyar.
2021. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ahogy az LMP is mondta a migránsok jobb alapanyag nálunk. Nincsenek olyan nagy igényeik mint nekünk. Nem fogyasztják a Föld energiaforrásait, ami miatt megmarad a világ a gazdagoknak, tehát hosszú távon bejön. De vajon nem kapják-e meg a kedvet ők is dőzsölni mint mi?
2021. dec. 31. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Persze, valamiből meg kell élni. Csak most Nyugaton magasak a bérek és a segélyek is, így nem igazán éri meg a helyi vállalkozóknak 1500 euróért foglalkoztatni a képzetlen munkaerőt. A migránsoknak sem éri meg elmenni dolgozni, ha segélyként is megkapják a 800-1200 eurót havonta.

Ha a mostani rendszer már nem lesz fenntartható, akkor majd beáll egy újfajta egyensúly a gazdaságban.

Viszont a társadalmi egyensúly, béke elérése nehezebb ügy lehet. A menekültek, migránsok, afrikaiak, arabok, pakik, bangálik, leszármazottjaik fellázadhatnak ha úgy látják, hogy nagyok a társadalmi különbségek, rosszabbul élnek, mint a fehér őslakosok vagy a kelet ázsiai bevándorlók, koreaiak, kínaiak, vietnamiak. Ez nem csak a poltikában jelenhet meg, hanem a mindennapok szintjén is lopások, rablások révén. A felsőbb rétegek, középosztály így veszélyben érezheti a pozícióit, vagyonukat, biztonságukat. A közbiztonsági problémák mellett a kulturális különbségek is oda vezethetnek, hogy még inkább szegregálódik a társadalom, nő a megosztottság, ami például Dél-Afrikában, USA-ban, Brazíliában már most erősen szembetűnő. Európa is ebbe az irányba halad. Magyarország, Szlovákia... is, csak a mi régiónkban inkább az elcigányosodás miatt alakul át a társadalom.

2021. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
2010 környékén maga Merkel is meg mondta hogy a multikultis dolog elbukott
2021. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Naaa, azért vannak olyan feketék meg arabok akik teljesen függetlenül úgy elélnek bűnözésből, seftelésből hogy még a cigány is lesne. Ők köpnek a fehér franciákra, németekre, angolokra, és úgy a törvényekre is.

Angliában robogós bűnbandák tevékenykednek, nem is tudnak velük mit kezdeni, hisz rájuk lőni tilos még menekülésnél is.


Egyébként a munka mint fogalom mindig is szubjektív volt, aki akart dolgozott, rájött hogy nem sokra viszi, belekezdett a bűnözésbe. Ma már kint is ez megy, legyen akármilyen nemzetiségű ha akar dolgozni, és elég is neki az a pénz, fog dolgozni, de aki nagyravágyó, megakarja élni az életet az prosti lesz, drogfutár-termesztő, csaló, rabló, mindeközben még ki is használják valahogy a segélyezési rendszert, de ehhez már én sem értek, ők igen... valószínű az odaérkezőket már segítik az ott élő rasszok.

2021. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Ehhez a befogadó ország hozzáállása is kellene.
2021. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

migránsok alatt kiket értünk? Fehér embereket, ázsiaikat, vagy arabokat, négereket?


Utolsó kettőnél bizonyulnak bizonyos problémák :D

2022. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár az arányokat nem tudom de én jártam több országba és igenis szép számmal dolgoznak,viszont azt nem tudom megmondani hogy mennyien nem.
2022. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!