Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a norvég katonák már az alsóneműjűket is átadják egymásnak leszereléskor, olyan pocsék az ellátás?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 8. 07:06
A kérdező szavazást indított:
Ez szánalmas.
Ez teljesen normális.
18 szavazat
 1/10 Vortrex ***** válasza:
61%
Teljesen leszarom
2022. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MDaniel98 ***** válasza:
73%
Ez minimum vicces.
2022. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már új alsót nem kaphatnak az újoncok azért remélem tisztán kapják meg a használt kincstári alsóneműt.
2022. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:
41%

Ebből is látszik, hogy aki a cikket írta, meg te kérdező nem voltatok sorkatonák.


Képzeljétek, nálunk is kincstári volt a viselet, amit nem lehetett hazavinni leszereléskor. A 6-36 hónap alatt meg meg olyan trikót, inget, gatyát, gyakorlót hordtál, amilyen éppen volt tisztán.

Volt egy garnitúra új gyakorló, amit nem lehetett kimosni, de hordani is csak akkor, amikor nagyon feszíteni kellett valamilyen alkalomkor.

2022. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem akarom elhinni, tekintve hogy norvégia nem tartozik a csóró államok közé
2022. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hypno ***** válasza:
71%

#6


Aki lepontozott, az másként emlékszik? Vagy úgy okos hogy nem is volt sorkatona?

2022. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 6-osnak igaza van, kivételesen:) Én felpontoztalak.:) Nem is értem a többieket.
2022. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#8 a többség 20-30 éves nem volt sorkatona
2022. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hypno ***** válasza:
67%

#10


Az nem baj. De nem szégyen a fatert megkérdezni.

2022. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as válasz író! Én most vagyok 45 éves. És amikor 18 éves voltam akkor még Magyarországon is volt sor katonaság. És akkor még sorozás is volt. Katonai sorozáson részt vettem! De egészségügyi okokból, nem soroztak be katonának. - Nem kell minden hülyeséget el hinni. Hiszen Norvégia az első számú leg gazdagabb ország egész Európában! Vagyis Norvégok a leg gazdagabbak.
2022. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!