Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a vége ennek a rengete...

Mi lesz a vége ennek a rengeteg tüntetésnek világszerte?

Figyelt kérdés

Itt is pl ha jól látom a rendőrök együtt vonulnak a tüntetőkkel?!


[link]


2022. jan. 15. 16:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy kb egy éve olvastam valahol ilyen jóslatot, hogy a rendőrök a tüntetők mellé állnak..
2022. jan. 15. 16:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdező, ha egy vonuló tömeget biztosítanak, akkor kapaszkodj meg, de velük vonulnak, mert így tudják vigyázni a rendet, ha ott vannak, ahol a rendbontás forrása lehet.
2022. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Az lesz a vége, hogy a szuribeszarik 4923. alkalommal is megjósolják, hogy mostaztánmárténylegtutiezerháromszázszázalékra vehetően biztos a totális győzelmük, hogy aztán 2 hétre rá már a hárommal azutáni hülyeségükön pörögjenek.
2022. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

#3

Gondolom az a fajta barom vagy akik tavaly nyáron amikor kezdődtek ezek a tüntetések még azt is konteónak tartottátok hogy kettő nem lesz elég, meg hogy diszkrimináció lessz belőle. És nézd meg, valahol nem dolgozhatsz ha nem vagy oltva , illetve már a negyediket készülnek belétek nyomni.


Félre ne értsd, nekem ezzel semmi bajom mit csinálsz magaddal de basszus elértél az egésszel valamit? Az az oltás amióta kifejlesztették azóta a vírus többször mutálódott. Sőt a Pfizer maga nyilatkozta hogy ez ellen tényleg nem ér fszt sem, majd fél év múlva elkészül ellene a cucc.

2022. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
4! Ezt ti8 amúgy honann veszitek, hogy ki mit tartott konteónak? én már például a legelejétől azt mondtam, hogy kötelezőnek kéne lenni az oltásnak, sajnos még most sem az.
2022. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

#5

Miért legyen kötelező? Mondjál már egy érvet vagy adj egy linket de lehetőleg független orvostól vagy szakembertől.

2022. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

#6

Miért ne legyen kötelező? Mondjál már egy érvet vagy adj egy linket de lehetőleg független orvostól vagy szakembertől.

2022. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

#7

Tessék szerintem ez sokat elmond


https://www.youtube.com/watch?v=r3pN6x5Ayes

2022. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy olyan vakcinát akarnál kötelezővé tenni ami nagyon sok esetben okoz komolyabb mellékhatásokat, vagy éppen halált?

És Magyarországon is egy rakat ilyen esetet lehet hallani, azt nekem ne mondja senki mindannyian egytől egyig csak kitalálták....


https://www.youtube.com/watch?v=BCCZLgDWC_c&ab_channel=KTNVC..

https://www.youtube.com/watch?v=cGGA-cCqGWY&t=17s&ab_channel..

2022. jan. 15. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"Miért ne legyen kötelező? Mondjál már egy érvet vagy adj egy linket de lehetőleg független orvostól vagy szakembertől."


Majd ha az orvos vagy valaki vállalja a felelősséget érte akkor elsők között fogom beadatni. De addig ki kérem magamnak ha engem neveznek felelőtlennek.

2022. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!