Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jó dolognak tartjátok, hogy a...

Jó dolognak tartjátok, hogy a fehérek kisebbségbe fognak kerülni az USA-ban?

Figyelt kérdés

1950-ben még 90% volt az arányuk.2000-re ez lecsökkent 70%-ra. 2020-ra 57%-ra. 2020 óta (a történelemben először) már a számuk is csökken, többen halnak meg mint születnek.

2060-ra 41% lesz fehér, 2100-ra (amit én lehet megélek) pedig már csak 10% [link]

Az amerikai liberálisok ezt ünneplik. Pl. amikor Jimmy Fallon a show-jában erről beszélt a főleg fehér liberális közönsége elkezdett éljenezni és tapsolni: [link]

A jelenlegi elnök, Joe Biden szerint is nagyszerű dolog: https://www.youtube.com/watch?v=UgrliuQW_-Q



2022. jan. 16. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Baloldali/Liberális vagyok és jó dolognak tartom
Baloldali/Liberális vagyok és nem tartom jó dolognak
Jobboldali/Fideszes vagyok és jó dolognak tartom
Jobboldali/Fideszes vagyok és nem tartom jó dolognak
32 szavazat
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok liberális, jobboldalinak tartom magam, de jó dolognak tartom. Az amerikai főleg protestáns fehérek a leginkább háborúmániás, mindenki mást lenéző idiótak. Ők robbantottak ki kamu indokkal háborúkat, pénzelnek terroristákat stb. A latinók a közvéleménykutatások szerint a fehérekkel ellentétben nem támogatják ezeket a háborúkat, nem támogatják Izraelt, sokkal inkább szimpatizálnak a palesztinokkal.

Szóval 2100-ra 10%-os fehér népességgel az USA már nem lesz képes másokat terrorizálni, ami szerintem jó dolog.

2022. jan. 16. 10:13
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Miért nincs olyan válaszlehetőség, hogy szerintem abszolút semleges a dolog?
2022. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%
Amerika mar nem Afrika ... majd az evolucio ugy alakitja, hogy idovel kifeherednek (vorosodnek) a mostani feketek - persze csak ha Amerikaban maradnak.
2022. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem veletlenul alakult ugy az eletben, hogy az eszkimo hofeher, az azsiai sarga, az igazi amerikai voros, az afrikai meg fekete.


Persze lehet szedelegni a vilagban, de sok-sok ev alatt idomulni fog az adott kornyezethez. Nem egy-ket generacio alatt, de elobb utobb megtortenik.

2022. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tartom jó dolognak
2022. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az amerikai mentalitás (jelentsen ez bármit is) nem igazán bőrszín függő, hanem inkább kulturális környezet eredménye. Végeredményben teljesen mindegy hogy milyen a feketék, latinók arány az USA-ban, mert maga a társadalom úgyis kineveli magából azt az elitet amely nem fog változtatni a gondolkodásmódján például a külpolitikai kérdésekben. (lásd: Obama)
2022. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom jó dolognak, mert a civilizációt gyakorlatilag a fehérek és az ázsiaiak képviselik. Viszont nincs mit bejelölnöm, mert se libbant, se fideszes nem vagyok.
2022. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

"Amerika mar nem Afrika ... majd az evolucio ugy alakitja, hogy idovel kifeherednek (vorosodnek) a mostani feketek - persze csak ha Amerikaban maradnak."

A mai viszonyok közt, ahol az időnk nagy részét felöltözve és tető alatt töltjük, már abszolút jelentéktelen szerepe van hasonló evolúciós tényezőknek.

2022. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem költöznek Európába? Valahogy nem odavalók.Amerika az indiánok földje volt,kiírtották őket. Amerikába többségében a söpredék vándorolt ki. Nemcsak fehérek,egyéb rasszok is.Arról nem is beszélve hogy nagyon buták,semmit nem tudnak a világról.Viszont Amerikát ők tették naggyá.A nyugat Európaiak sem sokkal különbek, ugyanúgy buták.Én is jobboldali vagyok,de inkább Európába koncentrálok.Ez a mi kontinensünk,az őseink hagyták ránk.
2022. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

6-os:

De ha csak a latinók szavaztak volna a múltkori demokrata előválasztáson és elnökválasztáson Bernie Sanders nyert volna. Az ő külpoltikája pedig sokkal békésebb. A legnagyobb támogatói a latinók és a fiatalok voltak, szóval szerintem ez igenis változni fog.

2022. jan. 16. 10:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!