Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka annak hogy Spanyolor...

Mi az oka annak hogy Spanyolországon belül Barcelona, Madrid, Sitges, Ibiza, Gran Canaria LMBT központnak számítanak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 11:54
 1/4 hypno ***** válasza:
22%

Mi az oka annak, hogy ilyesmin pörögsz vasárnap délben?

Egyáltalán mi az oka annak, hogy aki heteronak tartja magát és jól el van a nemi identitásával, az szakmányban a másokéval foglalkozik?

2022. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MDaniel98 ***** válasza:
Ezek viszonylag nagy, lberálsi vezetésű és érzelmű területek, szerintem azért.
2022. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Madrid és Barcelona az ország két legnagyobb városa, borzasztóan vegyes kultúrával, liberális felfogással. A környező részekről is sokan mennek oda melegek és elég sűrűn lakott részeken találhatóak. Emellett külön turizmusa van a melegekből, furcsán hangzik, de így van, rengeteg meleg megy oda nyaralni, mert sok opciót kínálnak nekik, olyan eseményeket, ahol átélhetik azt az elfogadást és lazaságot, amit az otthonukban nem feltétlen.

Őszíntén megmondom, hogy Sitges-ről eddig még nem is hallottam. :D Utánnanéztem, csak 35km-re Barcelonától és híres a rendezvényeiről, kevésbé zsúfolt, remek klímájú, gyönyörű város egy metropolisztól csak egy köpésnyire.

Ibiza és Gran Canaria ugyanazon okokból. Tökéletes klíma, rettentően gyönyörű táj és a laza, tipikusan spanyol életérzés. És itt is érvényes a meleg turizmus.

2022. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A spanyolok nagyon laza, liberális felfogásúak amúgy is. De Madrid és Barcelona tényleg a világ legnagyobb LMBT központjai, sokszínű és nagyon jó hangulatú városok
2022. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!