Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában már teljesen...

Nyugat-Európában már teljesen természetesnek számít a füvezés?

Figyelt kérdés
Tehát mittudomén egy német vagy francia családnál hazajön a 20 éves srác, leül a kanapéra a nappaliban, ahol a nagypapa tévézik és rágyújt egy spanglira, az ugyanolyan, mintha nálunk felbontana egy sört?

2022. febr. 5. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Az füvezik aki kér belőle, és olyan társasághoz húz zeneileg főként.

Pincében, alagsorban videojáték mellett, kockázás, kártyázás mellett cigiznek feketék.

Akinek telik rá ott, az vezetés közben is rágyújt egy gyengébbre.



Olaszországban pl ilyen

[link]

2022. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

igen, előfordulhat


azért ország és család válogatja


szerintem nem nagy dolog 1 joint elszívása

2022. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nyugat európában minden terszmészetes, ami itthon nem az!
2022. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem igen, hasonló, és tulajdonképpen nem károsabb mint az alkohol, tehát tőlem aztán csinálhatják, bár én nem élek vele.
2022. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább családfüggő. Ismerek pl. 60-70 év közötti házaspárt akik rendszeresen szívnak. Nyilván náluk nem lesz nagy katarzis ha az unoka elszív mellettük egy jointot. Nálunk senki nem dohányzik úgyhogy elképzelhetetlen lenne a lakásban szívni.
2022. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!