Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az ukránok tényleg azt...

Ha az ukránok tényleg azt akarják hogy ne vegyen senki az oroszoktól gázt, miért nem zárják el egyszerűen a - rajtuk keresztülmenő - vezetékeket?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,ha eszkalálódik a helyzet ez is előfordulhat.

Ezzel mondjuk a nyugatot -aki őt is élteti-hozná nagyon nehéz helyzetbe,ahol

azonnali gyors áram,fűtés,energiakiesések is jelentkeznének.

Különösen Németország lenne érintet,de a Kelet-Európai országok,így Magyarország is nagyon nehéz helyzetbe kerülhetne.Ez reméljük nem fog bekövetkezni,de nem teljesen lehetetlen.

2022. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert ők is abból lopják a saját igényeiket.
2022. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
2# Évekkel ezelőtt megcsinálták az ukránok. Rendesen megcsapolták a vezetéket. Akkor veszélybe is került Magyarország gáz ellátása mert az oroszok el akarták zárni.
2022. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épült észak felől is gázvezeték Magyarországra, épp ezért. Tudod, akiknél gátlástalanul szétkúrták három autópályányi sávban Pest megyét, emlékeznek is rá... 26 fámat kidózerolták 40 méterre a vezetéktől előzetes értesítés nélkül, és hadd ne részletezzem, mit műveltek le odább...
2022. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Én úgy tudom Magyarországra több oldalról is jön de vannak országok ahova csak Ukrajnán keresztül megy gáz.
2022. márc. 30. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Az oroszok szerinted nem felügyelik?
2022. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy vezetéket? Sztem lehetetlen a teljes hosszon vigyázni rá
2022. márc. 31. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Akkor nem láttál még ilyet! Nem kell az egészet csak a csapokat.
2022. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!