Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent a jogállamisági...

Mit jelent a jogállamisági eljárás?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt vizsgálják, hogy meg vannak-e a jogállamra jellemző feltételek? Pl. Kormánytól független szabad sajtó, szakszervezetek szabad működése, szabad sztrájk jog, a civil szervezetek szabad működése, stb.
2022. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Röviden az, hogy az EU-nak a töke tele van már Orbánnal, és korrupt, diktatórikus rendszerével. És emiatt addig fogják szankcionálni, ameddig ő maga nem fog könyörögni a kilépésért.
2022. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Az EU libsijeinek nem tetszik, hogy a magyarok nem nyalnak be nekik csontig, ezért hisztiznek egy sort.
2022. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha ezen elbukunk, akkor a támogatásokat bukjuk be?

2022. ápr. 5. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
#3: Ja, hisztiznek egy sort. Csak aztán a hisztinek az lesz a vége, hogy nem fogunk egy petáknyi támogatást se kapni.
2022. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Az itteni lipsik nem nagyon értik a fricskát a dologban.

Van egy demokratikusan 2/3-dal megválasztott kormány, akit sehonnan megválasztott lipsi politikusok akarnak okitani a demokráciáról pénzbüntivel. :d

2022. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#6: Tehát ezek szerint az EU nagyhatalmi vezetői a sehonnai politikusok, a balkáni kishal Orbán meg, aki gyűlöletpropagandával veszi meg kilóra a prolikat, a demokrácia királya. :D

Amúgy meg azért büntetik Orbánt, mert szarik masgasról az EU szabályaira, és egyedül azért van ott, hogy Putyin érdekeit képviselje.

2022. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez összefügghet a győzelmi beszéden elhangzottakkal? Gondolok itt a nem akarunk semelyik nagyhatalomhoz tartozni mondatra. Tervben van az EU-ból való kilépés?
2022. ápr. 5. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

"Tervben van az EU-ból való kilépés?"


Ez nem is kérdés, max fél év és bejelenti, aztán nyilván a folyamat hosszabb lesz, de végig fogja vinni. Ez teljesen egyértelművé vált már vasárnap.

2022. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor nem én értettem félre :(

Én egyébként nem értek a politikához, de ez nagyon megütötte a fülem...

2022. ápr. 5. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!