Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani EU-s orosz energiafo...

A mostani EU-s orosz energiaforrások elleni szankciókkal tulajdonképpen Európa lakosságát szoktatják át a megújuló energiaforrások használatára?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondott egy olyan feltevést, miszerint az EU tulajdonképpen nem is azért szankcionálja az orosz gázt illetve kőolajat hogy Putyinnal szúrjon ki hanem hogy még időben áttérítsék az embereket a megújuló energiaforrásokra, naperőművekre, napkollektorokra, stb mielőtt elfogy a Föld kőolaj- illetve földgázkészlete. Mert ha hirtelen kellene átállni ezek teljes mellőzésére mikor elfogynak pár évtized múlva az nagyon "fájdalmas" lenne az emberiségre nézve.


Lehet ebben igazság?



2022. ápr. 11. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt ez terv, ez ilyen pozitív mellékhatás lesz, ha így lesz.
2022. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Bár lehet hogy csak véletlen egybeesés, ahogy tavaly-tavaly előtt azt tanították a német lakosságnak hogyan kell gyertyával fűteni meg hasonlókat.
2022. ápr. 11. 21:35
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
2! Gyertyával maximum világítani lehet...
2022. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 11. 21:39
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
4! Ja hogy a fideszes kampánycikk? Elolvastad hogy ez 90% választási kampány volt?
2022. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy van benne egy nagy szelet Fideszpropaganda. De a videó valós, némi alapja talán lehet.
2022. ápr. 11. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
De nem arról szól hogy nem lesz SOHA fütés vagy világítás! Hanem ha ilyen helyzet adódna akkor ez ilyen kis kézmelegítö módszer.
2022. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam. Ezért nem is úgy mondtam hogy LEHET hogy véletlen egybeesés. Minden esetre érdekes ezen gondolkozni, hogy ki tudja mennyi nyersanyag van még valójában.
2022. ápr. 11. 21:58
 9/20 A kérdező kommentje:
*úgy mondtam
2022. ápr. 11. 21:59
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
na akkor mik azok a csodás megujulók ? írjátok le , mert ha holnap oroszország leállít mindent európa beledöglik
2022. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!