Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Helyes vagy helytelen Brüsszel...

Helyes vagy helytelen Brüsszel politikája most abban, hogy hamis reményeket kelt Ukrajnában, hogy gyorsan EU taggá válnak majd?

Figyelt kérdés
Másrészt ez sérti Grúziát, Moldovát is, mivel ők nem kapnak ilyen biztatást, pedig ők is ugyanúgy szeretnék.

2022. ápr. 16. 10:40
A kérdező szavazást indított:
helyes
helytelen
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Brüsszel politikájában még nem találtam helyes lépést.


Hihetetlen, hogy ilyen alkalmatlan vezetői gárdája van. Mi MZP-től védtük meg az országunkat de ha olyan lenne a másik oldal mint a Brüsszeli vezetők akkor inkább MZP-re bíztam volna az országot kétharmaddal mint erre a brüsszeli csőcselékre, pedig én aztán nagyon gyűlölöm a Makit. Hihetetlen, hogy ottan nyugaton ekkora a sötétség a fejekben, hogy ilyen embereket választanak meg vezetőknek mint a Von Der Leyen meg a többi elmebeteg.

2022. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

A belépési feltételeken nem módosítottak semmitm, így Ukrajna is tudja, hogy mit kell teljesíteni a belépéshez. Jelenleg pedig nem tagságot, hanem tag jelölti státuszt kapnának, ami csak egy lehetőség a későbbi tagsághoz.

Ezeket a lépcsőket mi is végigjártuk.

Lehet, hogy a jelölti státusz gyors megadása sérti Grúziát bvagy Moldovát, de azért nem hiszem, hogy szívesen cserélnének Ukrajnával...

2022. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Helóóó... nem taggá válnak jó komám, hanem tagjelölti státuszt adják meg nekik... a gyengébb képességűek kedvéért, van különbség a kettő között....


Törökország 1998-óta EU tagjelöltje, mai napig.... :)

2022. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!