Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyre több helyen lehet...

Egyre több helyen lehet elemző írásokat olvasni arról, hogy elkerülhetetlen a harmadik világháború. Szerinted megúszhatjuk?

Figyelt kérdés
A gazdasági lapok jelentős része közöl egyre több olyan írást, ahol szükségesnek tartják a globális háborút, mert annyira tarthatatlan a jelenlegi gazdasági környezet már.

2022. ápr. 20. 09:33
A kérdező szavazást indított:
A politikusok a nép érdekét nézik és nem lesz világháború.
Pár hónapig, évig még húzhatjuk, de előbb utóbb sajnos lesz, mert ez a bankok és az USA érdeke.
Lesz világháború, de mi kimaradunk belőle.
Most kb. ugyanannyi az esélye annak hogy lesz, mint hogy nem. Pár hónap múlva már jobban lehet majd jósolni, bár lehet hogy addigra késő lesz.
12 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Már zajlik. Csak proxy formában. Ennek a manifesztációját látjuk néha Umrajna, Szíria, migránskrízis vagy Líbia formájában
2022. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1: Ez nagyonios igaz, de ez még nem világháború. A kérdés, hogy eszkalálódik-e globális szinten a fegyveres konfliktus?
2022. ápr. 20. 09:39
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg olyanra nem gondoltál válaszként, hogy a politikusok a SAJÁT érdeküket nézik és ezért NEM lesz III. VH.?
2022. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
A kérdés pontosan kik tartják szükségesnek a háborúkat? És miért? Én a great reset forgatókönyvet látom megvalósulni. 500 Millió emberre redukálás, ami így vagy úgy be fog következni.
2022. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Hogy eszkalalálódike addig, jó kérdés.Az tuti, hogy egy nagyon komoly hidegháború már elkezdődött.


Viktor 30as jóslata is erről szól sztem, hogy sokkal keményebb dolgokra kell számítani, mint amit el tudunk képzelni.

2022. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van rá lehetőség, hogy elkerüljük. A kérdés az, hogy mire lesz politikai akarat.
2022. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
#4 7 milliárd embert 500 millióra, azaz kb. 7%-ra leredukálni? Hajrá... talán, ha Kínával és Indiával kezdik akkor közel 3 milliárd ember -
2022. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Inkább, egy ilyen világ: [link]
2022. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%

Még senki sem zsidózott? Mi van itt? Csalódtam bennetek.

Pedig ott ülnek az arany trónjukon és épp kifejlesztik a vakcinát, amivel mindenkit megölnek és kialakul az 500 milliós szuper elit megavilágrend.

2022. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Hát én valahogy egyetlen gazdasági lap cikkével sem találkoztam, ami szerint szükséges a harmadik világháború. Megmutatnád ezeket a cikkeket?
2022. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!