Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van még aki "kineveti" Oroszor...

Van még aki "kineveti" Oroszországot (a Szovjetuniót) és a Vörös Hadsereget?

Figyelt kérdés

Mi szerencsére (egyenlőre...) csak a híradásokból tájékozódunk de az egyesek által "kinevetett" oroszok bizony-bizony nemcsak, hogy tudják mit akarnak de makacs, konok módon, összeszorított szájjal, lehajtott fejjel bizony véghez is viszik azt amit akarnak!


Ilyen volt a második világháborúban is amikor 43 elején megfordította a háború menetét és 45 tavaszára Berlinbe ért. Az sem ment egyik napról a másikra. Megdolgoztak érte keményen, férfiasan.


Ezt csinálják az ukrán-nácikkal is. Lassan haladnak de kő-kövön nem marad.


Az idő az oroszoknak dolgozik és ők teszik a dolgukat, teszik amit elterveztek és a KORCS nyugat a végét járja.


Afrikában útra készen áll cirka 100millió ember mert nincs mit enni, nincs mit inni.


Itthon is, és mindenhol egyre több a szegény ember, egyre több az elszegényedő ember.


A gazdag egyre gazdagabb de egyre fogy a száma.


Kína ugrásra kész.


Sokért nem adnám ha tudnám, hogy mi lesz, hogy lesz (leszünk-e...HOGYAN?) "teszem azt" 2025-ben...2030-ban?


Lehet, hogy annak a jó aki már a föld alatt van...


Egy biztos. A koronavírus járvány és ez a háború a nyitánya annak ami jön.


2022. ápr. 21. 10:11
1 2
 1/16 hypno ***** válasza:
91%
Rettegj!!!
2022. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ok leírtad a véleményed, meg a nézőpontodat. De mi a kérdés tulajdonképpen? Szerintem a háború eddig sem volt nevetséges senki számára.
2022. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2:


Nem bizony de én bizony (jó ez a mondat fűzés:-) szóval...elhűlve láttam itt, hogy nyeretlen kétévesek, taknyos legénykék, hogy frocliszták az oroszokat, hogy ilyen lúzerek meg olyanok. Ezek a "tábornokok" biztosan számítógépes csatákat vívnak és nyernek sorra DE a valóság köszönőviszonyban sincs azzal ami itt a gyakorin folyik. Úgy nevették, cikizték az oroszokat meg Putyin elvtársat, hogy bennem azért felment a pumpa jócskán. De most "kiírtam" magamból a pipát és most már csak egy a kérdés...


MI LESZ HOLNAP?

2022. ápr. 21. 10:25
 4/16 hypno ***** válasza:
85%
PÉNTEK
2022. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen amikor valaki nem szedi a skizofrénia gyógyszereit.
2022. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:-))))))))))))))


Na, itt ez az ötös is. Én leírom a tuttit szépen, világosan erre ez meg le áll sértegetni. Ez nevetgélt Putyinon is korábban állítom. Most meg jön a mittodomén milyen gyógyszerekkel. De ismeri...biztos ő szedi. Bírom az ilyen tagokat. Meg az is jó szokott lenni mikor valaki szépen megfogalmaz egy választ, egy hozzászólást (jól körülírja, megindokolja, a véleményét kifejti, stb.) erre a tag annyit reagál, hogy troll ne etessétek:-)))))))


Mint ez az ötös is...ez se azzal foglalkozott, hogy leírtam világosan a tényeken alapuló mondandómat hanem jön a gyógyszerrel.


Sajnos nem ér ez az oldal semmit...


És akkor még a pontozásról nem is szóltam amikor a nyilvánvalóan helyes választ lepontozzák szántszándékkal.


Olyan ez az oldal mint a választási rendszer. Mindenki szavazhat, hozzászólhat...OLYAN IS!!!


Üdv! Részemről le is zártam a témát, nincs értelme.

2022. ápr. 21. 10:39
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Oké, elmondtad a Putyint dicsőítő monológodat, lapozhatunk. A többség békét szeretne és nem az orosz haderőt csodálni, vagy nevetni rajta. Nem érdekel, hogy ki mennyire erős, üljön mindenki a fenekén és ne háborúzgassunk, mert az senkinek nem jó.
2022. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5! Ilyen amikor TROLLKODIK!
2022. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Eddig se nevette ki senki őket, ezután se fogja. De azért felhívnám a figyelmedet, hogy a Vörös Hadsereget 1946 óta hivatalosan Szovjet Hadseregnek hívták, és ennek is, valamint a Szovjetuniónak is már egy ideje vége. Még azzal a történelemmel sem vagy tisztában, amit ennyire éltetsz...

A jelenlegi nevük 1992 óta Oroszországi Föderáció Fegyveres Erői (Вооружённые Силы Российской Федерации), amit talán Orosz Hadseregnek lehetne nevezni rövidebben, de semmiképpen sem Vörös Hadseregnek.

Nevetni pedig senki nem nevet rajtuk, főként mióta megtámadtak egy független országot. Vilámháborúval akarták elfoglalni Ukrajnát, de képtelenek voltak rá. Jelenleg azért harcolnak, hogy az általuk "felszabadítani" kívánt keleti megyéket megtartsák. Ez inkább szánalmas, mint nevetséges.

Egy háborút viselő hadsereg nem lehet nevetséges. Ott emberek halnak meg, családok vesztik el hozzátartozóikat, vagyonukat, egész eddigi életüket.


A "korcs nyugat" pedig már úgy 77 éve a végét járja. Legalábbis így szóban. Rákosi alatt a "coca-cola mámorban fetrengő ifjúság"-ról voltak híradások, Kádár alatt az volt a vélemény, hogy a nyugat a szakadék felé tart, de mi mindjárt leelőzzük őket... A rendszerváltás után már ki lehetett mondani, hogy messze jobb az életszínvonal náluk, és nem úgy néznek ki, mintha éppen a haláltusájukat vívnák.

Azóta is feltűnik néha egy-két hozzád hasonló elborult elme, aki a nyugat halálát vizionálja, de a nyugat - köszöni szépen - jól elvan, és egyelőre nem akar megmurdelni.

Nem, Oroszország sohasem volt nevetséges, sem rajta, sem a hadseregén nem nevet senki.

Maximum rajtad...

2022. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A kilences hej de megmondta...úgy csürte-csavarta a mondókáját, hogy a végén nemcsak, hogy én vagyok a hülye de még szégyellhetem is magam.


Hiába aki tud az tud!


Nem állok le vele vitázni (nála a nagyobb tudás...és furmány-csuda egy furmányos valaki) DE azt ismételten leszögezem kétszer aláhúzva, hogy a mondókám alapja igenis helytálló mert sokan nevettek ITT Putyinon és az oroszokon úgyhogy a kilencesnek nincs igaza. A mondandóm egyéb részei is mind igazak úgyhogy végülis...mit is jelent a furmányos kifejezés ami a kilences sajátja?


ravasz, leleményes, találékony, agyafúrt, dörzsölt, rafinált, körmönfont, furfangos, fortélyos, csavaros eszű, cseles, rafkós, rosszindulatúan találékony, ármánykodó (személy), aki az eszét rossz célra használja, rosszindulatúan találékony személyre jellemző (észjárás, tett, viselkedés), amely ilyen személlyel kapcsolatos, rá valló.


Ez a kilences egy ilyen ember...


És 100%-ban ad helyes válaszokat!


Juj de betyárosan igaz a hatos hozzászólásom is...!

2022. ápr. 21. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!