Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nogrady szerint az oroszok...

Nogrady szerint az oroszok nem bírják már sokáig...Mi baja lehet? agyérmeszesedés?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 29. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Kinek? Putyinnak? Lehet. Vagy te látod azt a hatalmas orosz hadigépezetet?
2022. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nógrádi szerint az oroszok nem fogják megtámadni Ukrajnát. Mondta ezt akkor amikor többszázezer ketonát felsorakoztattak a határon. Néztem egy két szereplését a youtouben. Állandóan magát fényezi. A szellemi szinvonaláról no comment. Jól tükrözi a magyar közviszonyokat, hogy egyilyen alak nem utcát söpör hanem egyetemen tanít
2022. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nógrádit nem érdemes túl komolyan venni. Sohasem volt valódi szakember, és soha nem is lesz az.
2022. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes embert akarsz hallgani az ukrán háborúról keressd pl " Robert C. Castel"-t a youtuben.
2022. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nógrádynak csak a dumája nagy, de abban igaza van hogy az oroszoknak nem áll jól a szénájuk?
2022. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

#2

És egyébként ki jósolt támadást? Mert én ilyet nem ismerek, pedig külföldi szakértőket is hallgattam. Volt akinek több évtizedes tapasztalata van Oroszországgal kapcsolatban és még ők is azt mondták, hogy nem lesz támadás.

Pont azért, mivel logikátlan lépés volt.

2022. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 én plnem hittem, hogy több százezres sereg csak az egészségügyi kirándulását folytatja le pont a határon, sok milliós hadianyaggal ellátva.
2022. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

#7

Ezen logika mentén Oroszország az elmúlt 10 évben kb. 30 különböző országot meg kellett volna támadnia, mert kb. konstans hadgyakorlatoznak.

Csak az nem kerül bele annyira a hírekbe, mint ez, mivel akkor tényleg nem támadnak meg senkit.

2022. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem ilyen mértékben, meg nem ilyen hosszan.
2022. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#9

És van egy képleted, amiben vezeted, hogy "áh, ez már 21 napja tart, akkor támadni fognak, pedig ha 20 napig tartott volna, akkor nem lett volna semmi"? Meg "oh, itt már 10001 ember van, vagyis támadni fognak, pedig 10 ezer emberrel csak hadgyakorlat maradt volna"?


Ezt nem lehetett megjósolni, senki nem tudta, Amerikának sikerült hírszerzéssel összehozni. Arra meg felesleges hallgatni, mert elég szarok voltak az elmúlt évek alapján a jóslásokban.

2022. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!