Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Vlagyimir Putyin inkább...

"Vlagyimir Putyin inkább teljes körű nukleáris háborút indít a Nyugat ellen, minthogy elfogadja az ukrajnai vereséget ". Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Vajon atomháború lesz itt talán még ebben az évben? [link]

2022. ápr. 30. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát kva sok értelme lenneledobni atomot arra a területre,amit majd meg akarsz szerezni magadnak!!!


Azt nem értem hogy ezt a sok baromságot miért engedik nyomtatni!!

Miért engednek nyilatkozni ilyen féleszűeket?

2022. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19:28: ez az orosz állami propaganda. Jó reggelt!
2022. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

12#

Teljesen mindegy kinek a propagandaja.Az is hülye aki ezt beadja, meg az is,aki atveszi és terjeszti,mint valóságot vagy mint kesz tényt!!

2022. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer rég fél füllel, ahogy készülődtem munkába, megakadt a figyelmem 1másodpercre a tvhíradóban egy turbános, hálóruhás faszin, aki egy szemetes kőkupacon indiánülésben fenyegette Amerikát. Odanéztem, és megmosolyogtam, hogy jah, biztos, majd pont te fogsz onnan a kupacról keresztbetenni Amerikának. Aztán nem sokkal később leesett az állam, mikor a repcsikkel egy szép' szeptemberi napon Osama BL tényleg kinyíratott jópár amerikait. Azóta minden hülyéből kinézem, hogy képes beváltani a fenyegetését.
2022. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy képes rá, de az a nukleáris hábi nemcsak a nyugatot érinti...
2022. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem pazarolja az ukránokra az atomot, az idő ígyis neki dolgozik!

Ukrajának nincs már infrastruktúrája, (nem is lesz) jön még a tél, éhen fognak halni! Egyszerűen csak kiéhezteti őket ha két év kell hozzá akkor annyi.

2022. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
17:27: neked is remek vicceid vannak. :D
2022. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!