Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin mikor fogja fel, hogy...

Putyin mikor fogja fel, hogy semmit sem fog elérni az atomháborús fenyegetéseivel?

Figyelt kérdés
Kabaré, amit az orosz "politikusok" leművelnek. Értem én, hogy szerintük 202 mp alatt eltudnák törölni Nagy-Britanniát pár évszázadra, de abba nem gondolnak bele, hogy a NATO-nak majdnem 6000 bomba áll rendelkezésére? Azt meg se említsük, hogy a NATO-nak sokkal fejlettebb a védelmi rendszere, elég csak belegondolni abba, hogy messze az USA és csatlósai fektetnek a legtöbbet bele az ilyen kiadásokba. Ha az oroszok elindítják, akkor vége van mindennek pár évszázadra, ugyanúgy kipusztul az orosz nép és a kínaiak is. Talán lenne pár túlélő Dél-Amerikában, de ők is inkább azt kívánnák, hogy bár meghaltak volna. Ezek után miért kell ilyen ökörségeket nyilatkoznia?
2022. máj. 3. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Néztél már térképre, hogy mekkora Oroszország területe? Katonailag lehetetlen bevenni, de még csak lebombázni is, akármennyi katonád/bombád van.
2022. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez kommunikáció, nem azt jelenti hogy tényleg meg is fogják csinálni, de az oroszok érdeke az lenne, hogy komolyan vegyék az emberek és nyomást gyakoroljanak pl. a saját kormányaikra, hogy nem kéne több milliárd értékben fegyvereket szállítani Ukrajnába. Mert lehet nagyon kicsi az esélye egy annak hogy az oroszok komolyan gondolják de azért még egy ilyen kis esély se biztos, hogy megéri nekik azért hogy az ukránok mondjuk kevesebb területet veszítsenek.
2022. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Putyin Úr egy fokkal tájékozottabb azzal kapcsolatosan hogy hogyan is áll a világ az atomfegyverekkel.az hogy te mit gondolsz,szerencsére nem számít.
2022. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy meg ha minden atombombát ledobnának valahova a Földön akkor se válna emiatt lakhatatlanná a bolygó. Nyilván a nagy városok kukák lennének, ezáltal a lakosság jelentős része is meghalna de ettől még az emberiség nem szűnne meg létezni.
2022. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Putyin már az elején elmondta, hogy mindenre felkészültek, minden el van döntve. Gondolom kalkulált azzal is, vagy a terv része, hogy lemossa a bolygót atomokkal. Szerintem nem zavarja ha meghal, de előtte teret akar szerezni oroszországnak, szovjetuniót visszaállítani, és 'megtisztítani' a Földet egy kicsit, Ádám és Éváig visszamenni. Már vagy 15 éve kering egy mém róla, hogy elkúrtuk a fejlődést, menjünk vissza. Főleg amit amerika művelt az utóbbi 15 évben, digitalizálva elkúrta a világot, és az emberek skizok és depisek lettek.
2022. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MDaniel98 ***** válasza:
47%
Nyilván tudja, hogy a NATO-nál nem fognak becsokizni, de ezzel is magára és Oroszországra irányította a figyelmet, és ismét azt közvetíti a világ felé, hogy ő bizony tényleg kemény gyerek aki ha kell akár egy atomháborút is képes lenne kirobbantatni annak érdekében, hogy az történjen, amit ő akar. A gyakorlatban szerintem ő se szeretné, hogy a gyerekei és unokái olyan világban nőjenek fel amit egy atomháború eredményezne.
2022. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Majd amikor villan az atom megérted a lényeget. És a NATO-nak nincs fejlettebb védelmi rendszere, te egy fucken álomvilágban élsz ember. Ez a gond, hogy az emberek ezt hiszik az egész egy kamu bullshit, de nem az. Én konkréten nem szeretném megtapasztalni, kinek jobbak a fegyverei a parazita usa-nak vagy a pszichopata oroszoknak.
2022. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5: Szerintem te túl sok James Bond-filmet nézel.
2022. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: elég sajnálatosan buta lehetsz, ha te ezeket nem látod a világban.
2022. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Mit? Hogy Putyin direkt le akarja amortizálni a világot kőkori szintre?
2022. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!