Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent a "totális" háború...

Mit jelent a "totális" háború kifejezés, amit 9-én jelent majd be Putyin? Hogy fognak jobban harcolni, amikor már most is háború van?

Figyelt kérdés
Lehet én nem tudom miben más egy totális háború, mint egy normál. A TV-ben azt mondta az elemző, hogy egy totális háborúban győzne Putyin, így nincs esélye. Viszont azt látom, hogy lövik egymást a katonák és kiégett paneleket mutatnak, akkor ez mégsem totális? Mitől lesz totális egy háború?
2022. máj. 5. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

viszik a tartalékosokat, plusz Oroszországban hivatalosan nincs háború, aki erről beszél, azt elviszi a rendőrség

lehet május 9. után nem viszik már xD

2022. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy egy csomó rosszul kiképzett és rosszul felfegyverzett sorkötelessel jelentős fordulatot tudnak elérni, de hogy a veszteséglista sokszorosára duzzadna, az hótziher. Bár igaz, hogy az orosz tisztikart az ilyesmi nem szokta meghatni.
2022. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A totális háború azt jelenti, hogy nem "csak" katonai győzelemre törekszenek, hanem az ellenség teljes megsemmisítésére.
2022. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Vélhetően semmiféle ilyen bejelentés nem lesz.
2022. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A totális háború olyan, amit pl USA csinált Afganisztánban vagy Szíriában, amikor szőnyegbombázással pusztítják a lakosságot ész nélkül.
2022. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3# miért eddig nem azt csinálták? Szétrobbantott házak, katonák, fegyverek. Miben lenne más, győzné le az Ukránokat az orosz haderő, ha mindenkit megsemmisítene?
2022. máj. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!