Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin a nyugat "világvégéjét"...

Putyin a nyugat "világvégéjét" jelenti be 9-én? A Reuternek igaza lehet?

Figyelt kérdés
Nyugati tisztviselők attól tartanak, hogy Putyin a győzelem napját fogja felhasználni arra, hogy egy még ennél is komolyabb katonai fellépést jelentsen be, de az sem elképzelhetetlen, hogy egyenesen hadüzenetet küld majd május 9-én. [link]

2022. máj. 7. 13:02
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Bejelenti az eljegyzését Orbán Viktorral.
2022. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
27-én fogorvosnál van időpontom. Egy atomháború kiváló indok lenne arra hogy lemondjam:D
2022. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

A kedvemcem a cikkből:


"Habár 2010 óta nem használták, kissé riasztó, hogy az Ilyushin Il-80, vagyis a “Végítélet” orosz parancsnoki és irányító repülőgép is felszáll majd – ez a bizonyos repülő még a szovjet korszakból származik, de annál szívósabb: atomháború idején is lehetne irányítani Oroszországot a repülőről."


Ez egy olyan repülőgép amiből összesen 4db épült, amiből fejlesztették abból is csak 106darab és már 11 éve egyetlen egy darab civil Il-86 sincs forgalomban ( meg amúgy is 40+ évesek..). Azért bíztató ez a kisszériás csoda, ami majd mindent túlél úgy hogy még az általános üzemeltetést sem élte túl - bíztató. Biztos nem kihívás ilyet üzemeltetni :D


Elolvastam a cikket, nem értem mi lesz a világvége jellegű figyelmeztetés a nyugatnak. Esetleg otthon jelenti be az oroszoknak a világvégét és akkor nem fognak lázadozni a hazaiak az elszálló árak miatt? :D

2022. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Ettől nagyobbat akkor tudna durrantani Putyin ha nyilvánosságra hozná hogy az Usa vagy bármelyik másik ország évtizedek óta kapcsolatban van a földönkívüli lényekkel és ezért cserébe technikai támogatást kapott tőlük.

Ez a bejelentés sokkal jobban felkavarná a mostani pangó vizet.

2022. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azt jelenti be hogy Orbán Viktor a lelki társa, és megalakítjak közösen a Hülyék Unióját....Moszkva és Felcsút végre testvérvárosok lesznek. 🥺
2022. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezek hülyék.Na ezért nem olvasok mar ilyen selejtes xarokat.Semmit se tudnak csak hatásvadasz hülyeségeket ontani.Talalgatnak meg tippelgetnek tök xar következtesként beallított marhaságokkal.Az Ilyushin Il-80 felszallt.Uristen!!

Az a gép az ősszes ilyen géppel együtt hasznavehetetlen.Egy hatalmas repülő objektum a leg xarabb müholddal fél másodperc bemérni meg ugyanennyi lelőni a pitchába.

Senki se használja már arra,amire tervezték annakidején.Elavult az egész elmélet.Helyette titkos műveleti bázisok vannak különféle helyeken a földön,ahol strategiai,összehangolt iranyítást lehet végezni.Amit nem fognak a Reuterrel közölni.

2022. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
🤟🏻🚀☢️🤟🏻
2022. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, hogy beldobom a kis legyemet a levesbe.


Putyin tényleg hadat fog üzenni, de nem a nyugati nagy hatalmaknak, hanem csak Ukrajnának, és teszi mindezt azért, hogy berendelhessen közel 1 millió tartalékost.


Egy atomháború kirobbanásának jelenleg nincs realitása, ugyanis ez mármint az atomháború olyan háborús helyzetet feltételezne, amelyben egy vesztésre álló fél (pl.: Oroszország vagy Kína) olyan reménytelennek érzi a helyzetét, hogy csak az atomcsapást látja végső megoldásként.

2022. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"és teszi mindezt azért, hogy berendelhessen közel 1 millió tartalé"


Ez jól hangzik, de mit fog kezdeni 1 millió közelsem jól képzett tartalékossal? Küldi őket is a vágóhídra?

2022. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*tartalékost
2022. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!