Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincsenek ukrán lakosság...

Miért nincsenek ukrán lakossági felvétlek az oroszok tetteiről?

Figyelt kérdés
2022 van, mindenkinek ott a zsebében az okostelefon. Bármi történik a világon, 10 ember kapja elő a telefonját és videózza a balhét. Szóval ukrajnából miért nem özönlenek a felvételek arról, ahogy az oroszok civilekkel erőszakoskodnak és mészárolnak? Max ilyen ufo észlelésekhez hasonló, kaputelefonnal felvett cuccokat láttam, persze valami borzasztó hangzatos clickbait cím alatt.
máj. 9. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

"Pont ugyanazért, amiért nem látt egy live-ot, semmit, egy covid osztályról."

Már nem azért pajti, de még egy magyar hapsi is csinált videóblogot a covidjáról a kórházban. Csak ugye ezekre a konteósok ráfogják, hogy "fake meg megrendezett" így a hülyéket úgysem tudod meggyőzni, én magam, személyesen ajánlottam föl itt egy covid osztály rettegőnek, hogy beviszem egyre, csak írjon egy privátot, aki ugyanezzel jött mint te -lehet pont te voltál 🤔- aztán nem jött a privát.

ui. amúgy megsúgom ugyanaz megy mint bármely más kórházi osztályon csak ugye itt a dolgozók be vannak öltözve.

máj. 9. 13:23
 12/19 hollófernyiges ***** válasza:

Tessék:

[link]

máj. 9. 13:41
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

De ezt a tankos jelenetet mutatjátok március óta. Hol a tömeges mészárlás, ahogy a sajtóban elő van adva?

Ilyen állításokat én is elő tudok hozni, foglyokat ölnek az ukránok:

https://www.youtube.com/watch?v=kxE4PQBjDbk

máj. 9. 13:46
 14/19 hollófernyiges ***** válasza:
Hát bocsi, nekem ezt dobta ki a google elsőnek amikor rákerestem. A kérdező ezek szerint ennyi energiát sem feccölt bele.
máj. 9. 13:53
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Tehát nincs semmilyen felvétel, mert hazugság az egész. Ennyi.
máj. 9. 13:56
 16/19 MDaniel98 ***** válasza:
Én láttam ilyeneket, szóval te keresed rossz helyen.
máj. 9. 15:06
 17/19 anonim ***** válasza:
Linkeld.
máj. 9. 15:18
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Az ukránoknak és a nyugati szövetségeseinek minden szava hazugság! Sajnos ez a helyzet.
máj. 9. 16:40
 19/19 Alex Fly ***** válasza:

Valószínűleg amikor a fegyverrel hadonászó oroszokkal szemben az ember minden mozdulatát meggondolja, nehogy fenyegetésnek nézzék és golyót kapjon a fejébe, akkor nem a telefonját veszi elő és kezd tudósításba.

Főleg amikor a ruszkik összeterelik a lakosságot, igazoltatják és elveszik a telefonokat.

máj. 9. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!