Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Oroszok esetleg Magyarorszá...

Az Oroszok esetleg Magyarországra is jöhetnek majd felszabadítani minket es "náciatlanítani"?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 14. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

Возьмите свой цветной телевизор и не пропустите Nutellat.

Нет, это не ванная... это биде.

2022. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne jöjjenek, '45-ben is sok volt.
2022. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nemhiszem mivel alapból az ország nagy része be van hülyítve és az oroszoknak szurkol, és a kormány is oroszbarát, de azért biztos távolból szívesen megnézném azok arcát akik verik a mellüket hogy Putyinnak mennyire igaza van mikor bejönnének ide a csecsenekkel együtt és halomra gyilkolnának minden embert akkor biztos nem vágnának olyan vidám fejet hozzá :). De szerencsére ilyentől egyelőre nem kell tartani szóval a sok kis kanapé huszár továbbra is nyomhatja az agymosott dumáját.
2022. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"az ország nagy része be van hülyítve és az oroszoknak szurkol"


Félre tetszik érteni, mi annak szurkolunk, hogy mielőbb béke legyen! Sajnos ennek csak egy módja van, ha az oroszok győznek mihamarabb. Minden egyéb lehetőség hosszú globális viszályt szül. Még az is, ha netán az oroszok beismernék a vereségüket és visszavonulnának (de ez nem fog megtörténni, előbb borítják lángba a világot, nincs vesztenivalójuk).


A behülyítésről meg annyit, hogy a lipsik meg egy gyönyörűséges csillogó csillámos szaloncukor papírba csomagolt agresszív darab kakinak szurkolnak... Putyin legalább nem próbálja magát elrejteni, tudjuk, hogy egy darab kaki. Mindenki tudja. De a kedves Zelenszkij, meg a bandája, báránybőrbe bújtatott farkasok. És ha nem tudod, hogy miért mondom ezt, akkor nincs is értelme tovább magyarázni neked, veszett abszolút ügy vagy...

2022. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14: Szép új világ ha az lesz, hogy az agresszornak azért kell "engedni", mert akkor hamar jön a béke. Ilyen gondolatmenetet követve, ha majd a lengyelekhez vagy akár hozzánk akar benyomulni, akkor a legjobb a vörös szőnyeget leteríteni eléjük és akkor nincs vérontás. De jól gondolom nem?


Ha igen, akkor hol a határ? Meddig kell a "béke" nevében Oroszországnak engedni? Ukrjna még belefér? Esetleg még Moldova? Esetleg később Lettország? Hol a határ?


Az a baj, hogy valszeg Putyin is erre gondolt/gondol. Ki akarná megadályozni Őt, ki vállalna egy hosszú konfliktust.


Persze értem NATO tagok vagyunk. De az csak egy formális szervezet. Nem dől össze a világ "szerződésszegés" miatt... Max a szervezet tépázódik meg.


És a NATO is gondolkodhat úgy mint ahogy fentebb írtam:

Szarik a kis tagországok megmentésére, nem vállal be nagyobb vérontást, netán nukleáris világégést. Persze NATO 5-ös cikkely mindenki fújja. Na és? Az csak egy papír, egy egyezség. Fel rehet rúgni, max megroggyan a szövetségbe vetett bizalom. És nem is lenne logikátlan lépés, mertez még mindig kisebb áldozat mint 1-2 millárd ember pusztulása.


Ne legyen ilyen, de kíváncsi lennék hogy az USA (vagy UK/DE/FR) bevállalná-e hogy nagyvárosait esteleg elhamvassza pár tucat/száz orosz nukleáris töltet, csak hogy megmentsen minket. Szerintem nem... Mert ezzel mindenki roszabbul járna, mint ha csak egyszerűen pár volt KGST ország beolvad az Orosz Föderációba.


De nézhetjük másképp is:

Például ellenezzük az olaj embargót, pustán azért mert nem akarunk áldozatot hozni. Mondhatnánk csúnyán: "önös érdekből". Ha mi így döntünk, akkor miért várnánk el másoktól sokkal nagyobb önfeláldozást? Például hogy az USA kockáztassa a nagyvárosai elporladását egy Magyarország nevű picike ország miatt? Ne használjunk már kettős mércét. És másoktól olyat várjunk el, amit magunk sem teszünk meg :D :D :D


De majd kiderül hol lesz a vége... Már akinek kiderül, sajnos sokaknak már most sem fog... :(

2022. máj. 17. 00:00
 16/19 anonim ***** válasza:
14es hadd ne mondjak semmit ezekre a baromságokra amiket leírtál, akkor ha minket támadtak volna be mert nem lennénk NATO tagországok akkor itt is az kéne hogy szépen várjuk meg amíg lemészárolnak mindenkit ? Baromi jó logika, meg ez a végén veszett abszolút ügy vagy xdd ? Ez milyen megfogalmazás szerintem inkább tanulj meg értelmesen magyarul fogalmazni gondolkodni meg tájékozódni aztán gyere kioktatni engem, és igen szerintem is hagyjuk az egészet mert érvelni sem tudsz rendesen.
2022. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg putyin.
2022. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%

"mert nem lennénk NATO tagországok"


Ukrajnát nem azért támadták meg, mert nem NATO tagországok. Azért támadták meg, mert régebben orosz terület volt, és bőven adtak ürügyet (remélem tudod mi az ok és az ürügy között a különbség) a támadásra.


Magyarország teljesen más tészta. Geopolitikailag ég és föld a különbség, nem lehet párhuzamosítani.


"meg ez a végén veszett abszolút ügy vagy xdd"


Valami sokkal csúnyább dolog volt ott, ezért újra lett szerkesztve a mondat, de nem eléggé. Ez van, emberek vagyunk, hibázunk. Gondolom így is megértetted, de azért segítek: "abszolút veszett ügy vagy!". xDDDD (omg, ez az xd a fiatal pávák védjegye, miért nem írtad inkább a végére hogy: "Béluska 16")!


"gondolkodni meg tájékozódni aztán gyere kioktatni engem"


Mint írtam, nem ez volt a szándék, hiszen abszolút veszett ügy vagy! Nincs értelme érvelni! Előbb neked kellene tájékozódni a hős Zelenszkij-ről és a komédiás társulatáról, mielőtt elkezded nyelvvel az ánuszát kényeztetni. Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg független hírforrást találni, vagy mindkét oldalt megismerni és a kettőt átlagolni, na az lesz kb az igazság. Ebben a háborúban az egyik kutya másik eb.

2022. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy Zelenszkij meg az Ukrán emberek a világ legjobb polgárai lennének, ettől függetlenül nekem te ne mondjad már hogy a 21. században mikor a legtöbb ország gazdasági kapcsolatokat épít akkor egy nagyobb ország hirtelen lerohan egy másikat mert elvileg ürügyet adtak, és ártatlan civil lakosokat mészárol, kínoz illetve komplett városokat tesz a földdel egyenlővé mert hogy az Oroszok szerint ez jogos indokkal történik, hogy ez normális dolog, tudod milyen országok játszanak háborúsdit jelenleg ? A harmadik világbeli kutyaszar elmaradottak szóval ezzel az Oroszok magukat minősítik ezt normálisabb módon is lehetett volna kezelni, ahogy Krímet is anno, de hát ez miért is lenne érdeke nekik mikor ilyen megoldást is választhatnak és atom nagyhatalomként még fenyíthetik is a nyugati országokat hogy üljenek a seggükön vagy majd meghalunk na ez aztán a normális és emberbarát hozzáállás, meg tőled is aki ezt támogatja, szóval nem nem nyalom az Ukránok seggét, csak éppen félelmetes és őrülten sötét és nyomasztó dolognak tartom hogy egy gazdasági nagyhatalom lazán romba dönthet egy kisebb országot és atom háború fenyegetésével sakkban tarthatja a világ nagy részét, ha te ezt nem így gondolod nos akkor vagy pszichopata vagy vagy pedig egyszerűen csak alul művelt. Ami meg a személyeskedésed illeti lehet hogy fiatalabb vagyok, és nem nem csak egyoldalú híreket olvasok sőt angolul külföldi oldalakat is szoktam olvasni sőt még az orosz tv adások és cikkeket is :), de mint írtam lehet fiatalabb vagyok és fiatalosabb kifejezéseket használok ugye ezt szóvá is tetted, sajnálom hogy nem vagyok hozzád hasonló beszűkült látókörű “Boomer” agymosott, tényleg bocsánat érte.
2022. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!