Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin miért nem mer háborút...

Putyin miért nem mer háborút indítani Ukrajna ellen?

Figyelt kérdés
Egyre nő Oroszországban a háborút követelők listája Nem csoda, hiszen ezzel a célzott katonai műveletekkel nem érhetnek el komoly sikereket. Ha már úgyis mindenki háborút emleget, a nyugati is háborús bűnökkel ítéli el Oroszországot. Úgy tesznek minhta valóban háború lenne, akkor Putyin miért is nem meri elkezdeni a háborút? [link]

2022. máj. 24. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Rossz stratéga
Emberséges
Nyugat megfenyegette
Még korainak ítéli
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Talán fél hogy egy harmadik világháborúba az ő foga is bele törne. Bár elvileg már nincs sok hátra az öreg puttyernek.
2022. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert még mindig humánusabb békét fenntartani és a tengeralattjáró flottát épiteni, mintsem rakétákat küldeni gyilkos családokra, ezt az orosz szomszédomtól hallottam, aki haverom nekem!
2022. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Több oka is lehet, akár olyan hétköznapi is, hogyha hivatalosan hadba lépne Oroszország, akkor a törvények szerint különleges jogrendet kéne bevezetni, meg egy csomó olyan intézkedést hozni amit ilyenkor az alkotmányuk előír, hogy akkor a nép komolyan elgondolkodna, hogy gáz van, de nagyon. Amíg mindenki nyomkodhatja a telefonját, meg ihatja a vodkáját, rugdoshatja a Ladáját, meg nézheti a fos tv műsort, addig bármit lenyel az összes birka nép.
2022. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

putin egy bélféreg és Ukrajnában háború dúl

ismételgesd szépen, így operál a kormánypropaganda is a plakátokon

2022. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

"putin egy bélféreg és Ukrajnában háború dúl


ismételgesd szépen, így operál a kormánypropaganda is a plakátokon"


Dehát nem is erről szól a kérdés... Miért ismételgesse? Mit látsz bele a kérdésbe? Elolvastad egyáltalán?

2022. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%

a kérdés egy flame, úgy csinálni, mintha valami nem lenne - elutasítva a valóságot


ezek nagyon bonyolult intellektuálisan tudományos dolgok, ne vesződj vele, inkább fuss a majomhímlő elől

2022. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

"a kérdés egy flame, úgy csinálni, mintha valami nem lenne - elutasítva a valóságot



ezek nagyon bonyolult intellektuálisan tudományos dolgok, ne vesződj vele,


Pont ezt mondom cimbora, hogy szerintem te nézed be. A kérdező csak azt kérdezte hogy Putyin miért nem vállalja már be végre hogy háborúnak nevezi a háborút. Kicsit hülye a megfogalmazás de a lényeg átjön(többieknek sikerült) , hacsak nem direkt kötekedni akarsz.


" intellektuálisan tudományos"


Ilyen meg nincsen. :D Vagy intellektuális vagy tudományos.

De fűzzél még bele pár számodra nagyon menőnek tűnő szófordulatot és akkor még okosabbnak fogsz tűnni.


"inkább fuss a majomhímlő elől"


Én még nem halottam róla, nem vagyok hajlandó rákattintani ilyen szarságokra az elmúlt években. És nem is érdekel.

2022. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%

gyorsan összefoglalom! A majomhimlő a fideszesek között terjed. Valahogyan, a brit tudósok még nem tudták laboratóriumi úton tisztázni - az analfabéta oroszbarát krumpliszavazók vérlemezkéihez kapcsolódik csak.

A "Kicsit hülye a megfogalmazás" azért tűnik annak, mert buta a kérdező és ez egy flame. Neked azért nem jön át, mert a veszélyeztetettek közé tartozol, szóval aggodalmam nem hiábavaló.

2022. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 MDaniel98 ***** válasza:
93%
Szerintem ezért nem hirdette még ki a háborút, mert azzal azt üzenné, hogy a különleges katonai hadművelet nem a vártaknak megfelelően halad és nagyobb erők bevetése vált szükségessé.
2022. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
#7 szerintem meg a kérdező azt hiszi, hogy Vologyának tényleg vannak Wunderwaffejei, melyeket tartogat, és még nem vetett be, de ha bevetne, holnapra Lisszabonban lenne. Vagy azt hiszi, hogy azért csak ennyi katonát vett be, mert visszafogja magát, és nem azért, mert a szárazföldi haderő bevethető hadereje ennyi.
2022. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!