Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ukrán elnök nem érti hogy lehet ekkora hatalma Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés

Az ukrán elnök nem tudja felfogni hogy doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr Európa vezető ereje.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. máj. 27. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, talán tanulmányoznia kéne az EU-t, ha már be akar lépni. Mondjuk úgysem fog.
2022. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a bájos ebben, hogy Ukrajna is azt a gázt használja, amit mi, meg a szlovákok veszünk meg az oroszoktól. Közben meg sivalkodik.
2022. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Jééé, ez a vadhülyék oldal még megvan?!

Nem úgy volt hogy kirúgnak mindenkit és megszünik?! 🤔

2022. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt nem értem, hogy Zelenszkij miért ilyen hülye...
2022. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

#3

Az a Pesti TV. Reméljük, hogy a vakhajtások is majd arra a sorsra jut idővel.

2022. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul mi adtunk Ukrajnának 1 milliárd m3 orosz gázt, amit délről és nyugatról kapunk.
2022. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Zeliboy biztos kábszizhatott.
2022. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MDaniel98 ***** válasza:
75%
Hát azért Orbánt Európa vezető erejének nevezni, nem is tudom... erős túlzás.
2022. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ukrajnát nem irigylem. Nem törekedtek az egyensúlyra. A nyugathoz akarnak csatlakozni. Pont ahhoz a nyugathoz, aki miatt belekerült a háborúba. Nem törekedett már országhatáron belül sem a békére az ukrán politika. A háború után szerintem belső konfliktusok sem kizárt Ukrajnában. Amíg problémái lesznek más nemzetekkel, nemzetiségekkel, addig az EU-hoz nem csatlakozhat.
2022. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Tizennyolc országban jártam, plusz négy egyéb ország repülő ter én megfordultam. Ukrajna volt a legalja. Tipikus, államalkotásra képtelen, ki ha én nem tömeg, ahol elnyomják ősi területünkön élő magyarjainkat.
2022. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!