Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted kitört volna már az...

Szerinted kitört volna már az atomháború, ha valamelyik fél tisztában lenne azzal, hogy a saját országa megmenekül?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel valamelyik ország kifejlesztene olyan technikát, hogy az ellenséget teljesen megszüntetné, de a saját országát semmilyen kár nem érné, mivel kivédenék az összes támadást + a sugárzás ellen is kitalálnának valami hatékony módszert.
2022. máj. 31. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Már kitört volna
Nem tört volna ki akkor sem
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Neijn
2022. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos kilőném az atomtölteteimet mindenkire, ha a túlélés biztosított lenne. Mondjuk baromi mélyen lévő önellátó bunkerekben ahol az összes lakos elférne. Utána az én népem örökölné meg a Földet.
2022. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Igen, ha az ellenfél atombombáit még a becsapódás előtt ki tudod iktatni anélkül, hogy neked akár hosszútávon is komolyabb következményekkel kellene szembenézned (amit nem tudom, hogy hogy tudnál elérni, de ezt most hagyjuk), akkor olyan katonai előnyre tennél szert amit ostobaság lenne nem kihasználni, és ezzel lényegében világuralomra szert tenni.
2022. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A nagyhatalmakat eddig is csak az tartotta távol az atombomba használatától, hogy ők is visszakapnák ezt és a végén mindenki ugyanoda jutna, nem más.
2022. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!