Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon a brüsszeli politikusok...

Vajon a brüsszeli politikusok zabálnak még orosz kaviárt a legdrágább fajtából, miközben a következő szanciós csomagot tervezgetik a saját lakosságuk szivatására ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Muris, amikor ilyen naív kérdésekkel találkozik a magyar ember. Meglepődnél, ha látnád, hogy a fideszes gazdáid mennyivel több kaviárt zabálnak, miközben a következő rejtett adóemelést tervezgetik a saját lakosságuk szivatására...
2022. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igy van. Bokros legalább őszinte ember volt. Szerette is a nép.

Miért baj hogy a fidesz a fogyasztást adóztatja nem a jövedelmeket ?

Ja azért mert így nem tudsz csalni. A tescoban ki kell fizetned az áfát, az szja-t meg elcsalnád. Szar ügy.

2022. jún. 3. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, ők zabálnak.
2022. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Az csak az előétel. Van ott még orosz hússaláta is, meg desszertnek orosz krémtorta, persze közben vedelik a smirnoff vodkát.
2022. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért kérdező, lehetne annyi eszed, hogy az első kicsit provokatívabb válaszra nem kezdesz el pártpropagandát nyomni. Gyakorlatilag az 1-es megpróbálta kiugrasztani a nyulat a bokorból, te meg tapsi ugrottá is.
2022. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

5: csak simán suttyó, aki nekiáll gazdázni a másik oldalon állóknál, párttól függetlenül. Sokan ugranak erre, még én is, főleg ha rám akarják sütni valamelyik párttal kapcsolatban az elfogultságot.


Az ilyen egysejtű ostorosok náciztak is már engem, meg voltam liberális hazaáruló is.

2022. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen ők orosz kaviárt zabálnak, mellé természetesen orosz pezsgő dukál.

Vacsora után forró fürdőt vesznek a 24 fokra fűtött villájukban, nekünk pedig azt pofázzák, hogy ne fűtsünk, ne mossunk stb. Alapvetően nem tartom magam gonosz embernek, de azt szívesen megnézném ahogy a brüsszeli szarháziakat elevenen megnyúzzák.

2022. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Igen, tipikus bort iszik, vizet prédikál esete.

Undorító a Brüsszeli politika!

2022. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És a ruháikat is mossák, nem szellőztetik. Ilyen képmutató tróger bandát mint ezek!
2022. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

7 én sem vagyok egy gonosz embert, ezért nem is szeretném hogy megnyúzzák őket, hisz az élethez joguk van.

Szívesebben látnám őket szibériai börtönben, ahol annyi fűtés van és annyi élelem, hogy azért még ne haljanak bele.

2022. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!