Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi értelme van előre leválni...

Mi értelme van előre leválni az orosz olajról?

Figyelt kérdés

Addig amíg nincs máshonnan....

Ezért nő az ára mert van kereslet rá de duzzogunk és nem kell az orosz olaj... Nem logikus lépés amit Európa tesz....



2022. jún. 3. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem előre, folyamatosan azon kell dolgozni hogy ne egy országtól függjünk mert mint kiderült elég nagy bajt tud okozni ha az illető ország vezetése elkezd háborúzni.
2022. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondoltam volna hogy az oroszok egyszer csak ezt csinálják, de most már tanulni kell belőle, több lábon kell állni mindenképp.
2022. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az EU lábon lőtte magát... majd 1-2 év múlva kiderül!!
2022. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Csak az Unio nem akar több lábon állni. Egyszerűen csak lecserélni amerikai olajra az oroszt...
2022. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
A kikötős országoknak könnyebb, nekik kisebb kiesés.
2022. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Hogy fokozatosan betudják 2025.-ig vezetni a great Reset azon részét, ami a lakosság elektromos autókra való átállását célozza meg, és a lakóépületek napenergia és hőszívattyús egységekre való átállását akarja megvalósítani.

Aki akar maradni a régi gázkazános fűtésnél meg benzines kocsiknál,hatalmas pluszt adót fog fizetni ha továbbra is azt akarja használni, meg a hozzá az üzemanyag és gáz ára is mesterségesen magasan lesz tartva, hogy sokan meggondolják magukat.

2022. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha háborúzik, hát háborúzik az orosz, az átlag európai polgár nagy ívben tesz Ukrajnára, minket magyarokat sem sokat érdekel.

Az USA szinte egyfolytában háborúzott az elmúlt évtizedek alatt hol ezzel, hol azzal, mégsem jutott senkinek eszébe szankcionálni.

Én cseppet sem értem, mi ez a nagy felbuzdulás az ukránokért, felőlem annektálhatják a ruszkik őket, ők legalább nem üldözték az ottani magyarokat, beszélhettek, tanulhattak az anyanyelvükön.

Megmondom őszintén, én nekik adok igazat.

Tudom mit beszélek, van ismerősöm Beregszászon, aki azért imádkozik, hogy legalább a ruszkik szabadítsák fel őket, ha már mi képtelenek vagyunk rá.

2022. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

"Addig amíg nincs máshonnan...."


Ha nem teremted meg rá a keresletet, soha nem is lesz. Egyébként kifejezetten olaj esetén nem annyira súlyos a helyzet, sokkal könnyebben le lehet válni róla, mint az orosz gázról.

2022. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MDaniel98 ***** válasza:
93%
Semmi. Ugyanakkor az orosz energiától való függőségünket valóban csökkenteni kell, nem annyira gazdasági mint inkább energiapolitikai szempontból.
2022. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor kitől függjünk inkább, az araboktól?

Esetleg a románoktól? Bár azoknak nincs annyi olajuk, de mondjuk a szerbektől manapság sokan vesznek, bár igazából nekik sincs, csak ők nem szankcionálják a ruszkikat, így aztán annyit vehetnek, amennyit akarnak és elláthatják fél Európát...

2022. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!