Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ukránok szerint ők olyan erősek hogy egész Európát képesek lennének legyőzni?

Figyelt kérdés

Az ukik szerint annyi fegyverük van hogy minden európai országot képesek legyőzni.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. jún. 9. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyet biztos nem mondtak.
2022. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Európát lehet lebírnák győzni, de most az oroszokat kellene nekik és sajnos őket nem nagyon tudják.
2022. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha ezt az rtl híradó közli na majd akkor elhiszem.
2022. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Most viccen kívül látva az ukránok vad fanatizmusát és utolsó emberig harcolását, meg hogy lassan már 1 millió katonával nyomulnak, én simán el tudom hinni.

Most komolyan ki tudná ezeket legyőzni? A növényevő szivárványos cuckold átlag nyugati aki attól sokkot kap hogy nincs light cola a boltba? Vagy ki?

Butaság lebecsülni az ukránokat kemény nép az, az oszmánoknak meg lengyeleknek is beletört itt a foga, a 2. VH idején a németekkel szövetséges ukránokat csak az 50-es években sikerült teljesen leverni, gyakorlatilag ők voltak az utolsó harcoló tengely csapatok. Lehet őket szeretni, nem szeretni, de lebecsülni óriási butaság. Nem is igazán értem hogy Putyin ezt hogy gondolta hogy maroknyi fővel van lazán bemasíroz Kijevbe.

Egyik orosz ismerősöm mondja mindig Ukrajnáról hogy az a terület olyan mint egy Bermuda Háromszög, ami oda beteszi a lábát pénz, olaj, gáz, ellenséges katona az nyom nélkül eltűnik.

2022. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jeffrey Spender ***** válasza:
48%

[link]


[link]


Így már megfelel ?



A Kuruccal mi a baj ? Ők nem szoktak ferdíteni, csak keresetlen, butácska stílusban adnak hírt valamiről.

2022. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem valami azt súgja, hogy nekünk, magyaroknak még lesz bajunk az ukránokkal. A nem túl távoli jövőben.
2022. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell tartani Ukrán támadástól, ha Ukrajna EU és NATO tag akar lenni (márpedig ugye szeretnének), akkor nem hiszem, hogy a legkönnyebben úgy lehet ezt elérni, hogy ilyen országokra támadsz.
2022. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon nem az van a cikkben, amit te leírtál, hanem az, hogy >az ukrán fegyveres erők már "jelentős mennyiségű fegyvert kaptak, ami elég lenne a győztes védekezéshez bármelyik európai ország hadseregével szemben, de nem elegendő az orosz erők ellen" <

És ez igaz is.

2022. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ebből is látszik, hogy mekkora idióták, burkoltan azokat fenyegetik, akik fegyvereket küldtek nekik???
2022. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a sok fegyvert mindet el kellene szedni tőlük, vagy felrobbantani a szállítmányt már a lengyel-ukrán határon.
2022. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!