Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy Kínával jobban járna a világ ?

Figyelt kérdés
Sokan ugye Amerika helyett Kínát várják már mint a világ vezető hatalmát. De ez miért is lenne jobb ?
2022. jún. 11. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Kína egy hatalmas ország, 1,4 milliárdan élnek ott, több százezer embernek pl az a munkája, hogy a világ országaiban Kínáról folyamatosan pozitív képet építsenek fel, a rengeteg szörnyűséget, az emberi jogok semmibevételét, a párt diktatúrát, az éhezéseket, a szegénységet pedig kendőzzék el, tusolják el.
2022. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért, csak utálják Amerikát.
2022. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Tájékozatlan emberek gondolják úgy, hogy Kínával jobban járnánk, pedig hosszútávon nagyon nem. Nekem nem hiányzik kínai egypártrendszer meg napi 16 órás meló sem. Akinek igen, az költözzön oda nyugodtan.
2022. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MDaniel98 ***** válasza:
63%
Szerintem a többség nem igazán gondolja azt, hogy Kínával jobban járnánk (aki így hiszi az elég hülyén gondolkodik szerintem), csak azt látják, hogy az USA-nak komoly belső problémái vannak, és ezzel egy időben Kína stabilan tör felfelé, így előbb-utóbb elképzelhető, hogy átveszi majd z USA vezető szerepét, vagy legalábbis képes lesz majd kihívni érte.
2022. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!