Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovákok körében miért...

A szlovákok körében miért ennyire népszerűtlen a helyi kormány?

Figyelt kérdés

Sok szlovákiai magyar, vagy szlovák nemzetiségű ismerősöm van és mindenki szidja a kormány tagjait.

YouTube-on is a videóik alatt a kommentszekció is tele van trágár és szitkozódó megjegyzésekkel pl. szlovák nyelvű megjegyzések zömében olyat írnak hogy pl. "Matovič elmehetne már a ###ába" meg hasonlók.


Mit csinált a kormányuk hogy ennyire erős velük szemben a népharag?



#kormány #Igor Matovic #Szlovák kormány
2022. jún. 14. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:

5-ös voltam


Nem, nemcsak bámulok hanem kicsit bele is megyek a részletekbe.

2022. jún. 14. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ilyen kommentek alapján ne ítéld meg ezt. Magyarországon is van egy hangos, frusztrált kisebbség, aki azt hiszi többség. Aztán jön a választás, ők meg csalódottan bömbölnek. Jön a krumpli, csalás és egyéb hülyeség. Nem tudnak veszíteni.
2022. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Tényle gnem értem, miért nem kérdezed meg a te ismerőseidet? Ők mit mondanak?

Mellesleg a modik szerintem szabályellenesen törölték a válaszomat. Nem volt benne semmi olyan.

Kíváncsian várom a kérdező magyarázkodását.

2022. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Ők azt mondták, hogy a Covidnak is szerepe volt, én egy kicsit ennél több okra is kíváncsi vagyok.

2022. jún. 14. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
60% os inflácio az emberek meg egyre jobban vannak csesztetve
2022. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kormány sincs a világon, akit ne szidna egy jelentős réteg az országban.
2022. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MDaniel98 ***** válasza:
A kormánnyal a demokráciákban úgy általában az emberek 50+%-a mindig elégedetlen. Főleg ha a kormánynak nincs akkora tömegbázisa mint pl.: a Fidesznek.
2022. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!