Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van esély, hogy a jövőben...

Van esély, hogy a jövőben Detroit lesz az Amerikai Egyesült Államok legjobb városa?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Világvége filmek forgatására talán.
2022. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Valami okod csak van arra, hogy kiírtad ezt a kérdést, csak nem érzem mögötte a tárgyi tudást.

Ugyanis én éltem Detroitban. Az autógyártás miatt volt valaha fellegvár, aztán a teljes összeomlást élte meg. Újra próbálták formálni, élhetőbbé tenni, szerintem egyébként sikerrel. Bármely magyar falu/város tanulhatna belőle, hogyan kell elengedni dolgokat valami jobbért, és hogyan kell felállni.

De itt nem önmagában Detroit a kérdés, hanem az, hogy sokkal klasszabb városokkal kell versenyeznie. Ha én amerikai lennék, egy percig nem gondolkodnék azon, hogy Kaliforniába költözzek.

2022. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

2-es, ha nem érted......

Szaladj neki mégegyszer.

2022. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni bármi lehet, az amerikai ember nagyon mobilis. Ha ott jönne létre valamikor a jövőben olyan gigacég vagy új iparág, ami sok és jól fizető munkahelyet teremtene, akkor öngerjesztő folyamatként csomó szolgáltatás is létre jönne, ami még több munkahelyet és még több beruházást jelentene, és így tovább.

Megtörtént a történelem során párszor az ilyen, hogy akár teljesen új városok nőttek ki a földből. Nincs kizárva, hogy Detroittal is megtörténik még egyszer. Csak hát a valószínűsége nem magas.

2022. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A robotzsaruban delta city lett az új neve...szóval?
2022. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Hát szerintem erre reálisan nézve igen kicsi az esély.
2022. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Miben lenne a legjobb?

Tele van fekakkal es ahol ok ott vannak ott a bunozes is jelen van.

USA legveszelyesebb varosaiban eleg nagy a feketek aranya.

2022. jún. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!