Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Közel állunk egy III.Világhábo...

Közel állunk egy III.Világháborúhoz!?

Figyelt kérdés
Itt van az orosz ukrán háború, most meg Kína és Tajvant tegnap rakétákkal meg körbezárással fenyegette...ráadásul Tajvan az egyik legnagyobb chip gyártó, ha netalántán háború lenne akkor minden olyan eszköz ami chipet tartalmaz a háromszorosára emelkedik....legolcsobb okostelefon lesz 500.000 ezer ft is....számitógép,hűtök,televiziók,autok,...stb szinte minden elektronikai eszköz...

2022. aug. 5. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nem tudna Kina és a ruszkik szövetségbe lépni egymással, legalábbis katonailag tuti. A ruszkikról mindenki azt hitte, hogy 2 nap alatt lerombolják az ukránokat, aztán még most is alig haladnak, Kináról, meg kb semmit sem lehet tudni! Vannak kirakat rendezvények, de ami elemzés napvilágot látott az azt taglalja, hogy mindenki csak találgat velük kapcsolatban.


Az viszont biztos, hogy valamit kezdeni kellene ezzel a helyzettel, mert senkinek se jó, se nekik, se nekünk, se a megtámadott országoknak! Nem tudom, hogy lehetne visszatáncolni ebből a helyzetből -lehet, mindenkinek kettőt hátra kéne lépni-

2022. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

"ha netalántán háború lenne akkor minden olyan eszköz ami chipet tartalmaz a háromszorosára emelkedik"


Ehhez nem kell háború. Önmagában a háborúhoz közeli helyzet, meg a szigetkörülzárása meg fogja emelni nagyon durván az árakat.


De amúgy igen, közel állunk egy világháborúhoz.

2022. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Csak dobják már az atomot.
2022. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

A 2. világ háború után voltak pillanatok amikor a világ közel állt a 3. Világháborúhoz és szerintem amúgy ha nem lett volna az atom fenyegetettség a tudat hogy ezzel felégetnénk a világot és senki nem nyerheti meg, rég kitört volna a világháború. Szerintem a mostani is egy olyan helyzet, hogy kb az tartja vissza a hatalmakat, hogy mindenki tisztában van azzal, hogy az Atom háború lehetne és akkor kampó a világnak. Enélkül rég elszabadult volna a pokol.


A probléma csak az hogy olyan egyre több olyan szereplő van, aki re nem lenne szabad rábízni a nagy "piros gombot". Ilyen például az észak Koreai diktátor. Szóval igen, közel vagyunk hozzá.

2022. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz semmiféle világháború. Oroszország lépésén felbátorodva most Kína is elkezdte a f@szméregetést, de hamar lecsillapodnak.
2022. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan téged a qva okostelefon zavar az egészben?

Jah... megérett az ember a pusztulásra.

2022. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Hans Pötterman ***** válasza:
27%

" minden olyan eszköz ami chipet tartalmaz a háromszorosára emelkedik....legolcsobb okostelefon lesz 500.000 ezer ft is....számitógép,hűtök,televiziók,autok,...stb szinte minden elektronikai eszköz..."


Na ezek nélkül azért meg lehet lenni... Nem kell évente cserélgetni, hűtőkbe pl egyenesen baromság mindenfajta elektronika, nekem ott van a jó öreg Minsk hűtőszekrény meg a Mirköz fagyasztóláda 30-40 éves technikák mai napig mennek

2022. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mellesleg szerintem valamiért a kínai tankok meg fegyverek lehet jobbak hatásosabbak veszélyesebbek az oroszokénál....nézzuk meg orosz hadsereg 30-40éves tankokakal harcol T-72-es meg T-62-es...azért kínaiaknak jobb fejlettebb katonai eszközei vannak...ha szövetségre lépnének akkor oroszországot tudná segiteni katonailag....
2022. aug. 5. 08:59
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

6-os, jelenleg ez a qva okostelefon, akkora piac, amit mucsaröcsögéről a karosszékedből még, csak fel se tudsz fogni ÉN SEM!


Annyi beszállitó cég van ehhez kapcsolódva, hogy csak a beszállitói cégek a magyar GDP többszörösét teszik ki és akkor még nem beszéltem magukról, a márkákról, vagy a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokról! Igen, tudom, hogy sok embernek a qva okostelefon egy vicc, de globális szinten olyan gazdasági szerepet játszik, már ma is, amit csak évek múlva fogunk tudni egyáltalán ténylegesen felfogni! Ha Taiwan elesne és kiesik a gyártás, az nagyon-nagyon sok milliárd embernek fog fájni és nemcsak azért, mert nem fog kapni új okostelefont, hanem mert beesik a világgazdaság és nem lesz munkája!

2022. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
8 te láttál már ka 50-et, 52-t, vagy ka-60 és 62-t?
2022. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!