Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Diktatúrák fenyegetik a...

Diktatúrák fenyegetik a demokráciát (Kína, Oroszország). Vajon a nyugat meg tudja védeni az érdekeit?

Figyelt kérdés
Nem elég az orosz terror Ukrajnában, most Kína is háborút akar Tajvannal szemben. Közben elszabadult az infláció, sok helyen a világban éhínség fenyeget, valamint nyakunkon a klímaválság. Ijesztő világban élünk, de vajon a a civilizált nyugat, az USA és szövetségesei meg tudják védeni a demokráciát? Valamint a NATO megtartja a dominanciáját? Szerintem határozott válaszokat kell adni Kínának és Oroszországnak is, mert ha ezt nem teszik meg akkor ők nyernek, elszabadul a diktatúra és a terror. Fontos, hogy Magyarország kiálljon a NATO és az EU mellett továbbra is, határozottan. Most minden lépésnek óriási jelentősége van. A kérdés, az, hogy megmarad-e az a világ amit megszoktunk, és szeretünk.

2022. aug. 7. 17:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok se amerikai, se troll. Amerika barát embernek tartom magam, mert szeretem a demokráciát, a szabadosságot. El kéne fogadni, hogy mindenkinek más a véleménye. Szerintem a legtöbb magyar ugyanezen a véleményen van mint én.
2022. aug. 7. 18:38
 12/29 A kérdező kommentje:
A hangos kisebbség szeret mindig vergődni, és verni a mellét, hogy ők aztán mekkora oroszbarátok. Ha bejönnének ide is a ruszkik, akkor ezek a nagy oroszbarátok csak pislognának a viselkedésük láttán. Mert kétségünk ne legyen, az oroszok minket is ellenségnek tartanak, sőt nácinak. Nagyon értenek nácizni, miközben egyedül ők azok.
2022. aug. 7. 18:41
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Aki szereti a demokráciát, az nem lehet Amerika-barát.
2022. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kérdező. Az USA megrogyasztani Kínát? Tudsz róla, hogy az USA hatalmas összeggel tartozik Kínának?
2022. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
3-as dehogy fellegzett be. A szolásszabadságba sosem fog beletartozni a gyülöletbeszéd a fenyegeteések. ezeknek lesznek következményei mindig is. Gondolom ha valaki anyázik vagy gyilkossággal fenyeget az is csak az ö véleménye amihez joga van és nem szabadna miatta büntetni mi?
2022. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14-es Ilyen alapon Kinának kéne diktálnia és ha Ő azt mondja h most azonnal diktatúra mindnehol a világon bekellenne vezetni és eldobni a személyi szabadságot. te eldobnád?
2022. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
#16 nem erről volt szó! Arról volt szó, hogy az USA megrogyasztja Kínát. Nem fogja, mert hatalmas összeggel tartozik Kínának, Japánnak, stb. Sem az USA-nak, sem Kínának nem érdeke egymást tönkretenni, mert az nagyobb csődöt okozna annál, ami most van.
2022. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%

Civilizált nyugat, ezen szakadok.

Meg demokrácia.... Nyilvánvalóan a legelbaszottabb rendszer ami valaha is letezett. Kínai rendszert kell európára szabni, az működik!

2022. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.

Gondolom te vmi huszonéves libshit lehetsz, azok ilyen rettegő szarok

2022. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Különben ki is robbantotta ki az ukrán-orosz háborút? Jah! Az általad annyira imádott USA! Biden pici fiacskája, és USA cégek hektárszám vásárolják fel a termőföldet Ukrajnában. Ki ingerli Kínát? Jah! Az USA! Érdekes eddig egyik kormányzatnak sem jutott eszébe Tajvanra menni, és nyugi volt. Erre most hírtelen valakinek jött az Isteni sugallat, hogy jé létezik egy Tajvan nevű Kínai érdekszféra, menjünk már el oda. Az USA keveri itt kakit, nem kicsit.
2022. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!