Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Innentől kezdve már hamar...

Innentől kezdve már hamar vége lesz a háborúnak?

Figyelt kérdés

Olvastátok a híreket? Jól állnak az ukránok nagyon is, elvileg.

[link]


[link]


Én nem támogatom egyik oldalt se, főleg az ukránokat de a háborút meg főleg nem! Örülnék ha vége lenne. Mire lehet számítani?


26/n

Szilvi



2022. szept. 11. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Innen már hamar vége lesz, Ukrajna győz majd, de az áremelkedés nem fog visszaszorulni vagy megállni
Innen már hamar vége lesz, Ukrajna győz majd, és az árak is visszaállnak majd szép lassan.
Putyin ezt nem fogja hagyni, jön az atom vagy más szörnyű lépés
Putyin nem fogja hagyni de atomot azért nem dobat le
Ez még nem a vége, sokáig fog húzódni az egész és jöhetnek még fordulatok az oroszok javára
20 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én is örülök ennek a fordulatnak! :)


A "gazdasági hírek" oldaláról tájékozódom ilyen és ehhez hasonló eseményekről.


Remélem én is a legjobbakat!


48N

2022. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden hiteles oldal ezeket írja most, úgyhogy igaz lehet.
2022. szept. 11. 07:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat, akik szerint ettől hirtelen vége lenne a háborúnak. Már mindenki hosszú háborút jósol. Kb a megszállt területek 1-2%át foglalták most vissza.
2022. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gazdasági háború még csak most kezd igazán szopóka lenni
2022. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz annak vége. Még nem verték ki teljesen a kaprokat, tehát folytatódni fog még egy ideig.
2022. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem lesz vége.

A háborút az USA robbantotta ki azzal, hogy az összes nemzetközi szerződést megszegve, felrúgva, körbevette tengeren, szárazföldön Oroszországot, és egyre szorosabbra fogta a gyűrűt. Az orosz Ukrajna elleni inváziója az erre adott válasz: visszaszerzi a saját területeit ( Krim, Donbasz, stb), ahol az ukrán szabadcsapatok ráadásul évek óta halomra gyilkolászták az ott élő orosz kisebbséget.


Az USA be akarja dönteni Európát és Oroszországot.

Ukrajna a front, az összecsapás helyszíne.


Az USA az EU-val fegyverezteti fel a saját háborúját, amit az orosszal Ukrajna területén vîv.


Egyúttal Brüsszelt olyan szankciók bevezetésére kényszeríti, melyek az orosznak hasznot hoztak, az eu-s országokat meg gazdaságilag a csődbe fogja dönteni.


Ehhez fokozatosan a saját embereit ültette a brüsszeli adminisztrációba.


A lengyeleknek és magyaroknak járó osztalék ( nem ajándék, nem támogatás) kifizetése azért nem történik meg, mert az EU nyugati fele lenyelte. Lopják a kifizetett gázunkat és olajunkat is.


Az USA párhuzamos célja, hogy az orosztól energetikailag váljon le egész Európa, és vegye meg helyette a 10-szer drágább, szar palagázt, amit hajókkal szállítanak, fűtőértéke szrt sem ér, a kitermelése iszonyú drága és természetkárosító a kitermelése és a szállítása is. Többe kerül a tankerszállítás maga, mint a gáz, amit szállít!


Erről a háborúról ezt érdemes tudni.


Nem lesz ennek vége sajnos, belátható időn belül, mert az USA nrm akarja, az EU vezetése meg a csicskája.

2022. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-én is valami hasonló véleményen vagyok mint te, de ma reggel a hírek miatt kicsit tényleg felcsillant a szemem hogy vége lesz és akkor újra 300 lesz a benzin és visszaállnak a régi árak, minden egy kicsivel kevesebbe fog kerülni, mint régen:/
2022. szept. 11. 08:08
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szovjet édestestvéreink oltalmuk alá vonták Európát és kiűzik a kapitalistákat.
2022. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy lesz gyorsan vége. Várják a telet, az összes ukrán megfagy majd. Le sem kell lövöldözni őket.
2022. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

"6-én is valami hasonló véleményen vagyok mint te, de ma reggel a hírek miatt kicsit tényleg felcsillant a szemem hogy vége lesz és akkor újra 300 lesz a benzin és visszaállnak a régi árak, minden egy kicsivel kevesebbe fog kerülni, mint régen:/"

A régi árak nem fognak visszaállni akkor sem, ha tényleg vége lesz a háborúnak.

2022. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!