Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ursula Von der Leyen komolyan...

Ursula Von der Leyen komolyan azt hitte hogy Putyint nemzetközi büntetőbíróság elé tudja állítani?

Figyelt kérdés
A közelébe se kerülhet max ha hozzáér erőszakkal szerintem akkor gondolatban már készülhet a másvilágra és jönne a hír hogy véletlenül ki esett az ablakon mese habbal amit akar nincs olyan helyzetben hogy majd Ő dirigál az orosz elnöknek max fordítva
2022. szept. 18. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Most már meg vagyok róla győződve, hogy Ursula beépített ember és ez az egész háborúsdi Európa meggyengítése, az USA megint nagyon ravasz volt. Azt nem tudom Putyin mennyire van benne, szerintem nyakig, mert ők meg Kínával így hihetetlen hatalomra tesznek szert. A következő nagy meccs tehát USA és O-K lesz, EU már kiütve, velünk már nem kell számolni. :(
2022. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Én most hivnám fel Ursula Von der Leyen-t és kérdezném meg tőle személyesen, mit is hitt.
2022. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam olyat tőle hogy Hágába akarja hurcolni.
2022. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az a nő full elmebeteg, egy alternatív valóságban él. A valóság hamarosan helyre fogja tenni.
2022. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Oroszország 2-3 éven belül könyörgni fog hogy kiadhassa a Putyin nevű gyilkost (hacsak nem lesz "öngyi" addig), és hogy a nyugati világ ismét álljon szóba vele.
2022. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:
36%

Döbbenet mennyi funkcionlis analfabéta van ebben az országban.


Még a nem kicsit elfogult Mandíner sem mert olyat írni, hogy Von der Leyen bíróság elé akarja állítani Putyint. Csak lehetőségről beszélt és arról, hogy kívánatosnak tartaná, hogy a KGB-s tömeggyilkos szarházi megfizessen a bűneiért.


[link]

2022. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Jó.de ki ez az ursula?
2022. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MDaniel98 ***** válasza:
53%
Nem hiszem, ez csak kardcsörtetés.
2022. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

neki az a dolga hogy fényezze ukrajnát és az eut lázba tartsa emiatt

ja meg hogy lehúzza a budin európát

múltkor még ki akarta tiltani az oroszokat európából, akkor hogy hozná hágába?

remélem egyszer úgy jár mint ceausescu

2022. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!