Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország miért nem fenyeget...

Oroszország miért nem fenyegette meg a világot atombombával akkor is, ha ellátmányt/fegyverrel támogatják Ukrajnát, és akkor már talán végetért volna a háború?

Figyelt kérdés
Mivel logikus volt, hogy besegíteni nem lehet nekik katonákkal, de ha ellátmánnyal se segíthettek volna, mert a fenyegetés arra is tartozott volna valószínűleg már sehol nem lennének, ez miért nem volt az orosz taktika része?

2022. okt. 7. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert ez amerika dolga
2022. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom,lehet hogy én vagyok a hölye,de MI A KÉRDÉS??
2022. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Hogy amikor meghfenyegették a világot, hogy aki beleavatkozik az ő dolgukba az nagy bajba kerül. Ergo katonai segítséget nem nyújthattak, de mi lett volna ha az oroszok kikötik, hogy se ellátmányt, se fegyvert, se járművet se semmit nem küldhetnek? Mert az is odatartozik.
2022. okt. 7. 21:19
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

3.

Mindketten ugyanabban a csapatban vannak

2022. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, te hol éltél eddig, de folyamatosan fenyegették a világot :D

Csak hát ennyit ér a fenyegetés, Putler egy gyáva kis fospermet, pontosan tudja mindenki, hogy a fenyegetőzése röhejes blöff :D

2022. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért kellett volna ilyennel fenyegetőzniük? Eddig az volt az orosz propaganda, hogy fél kézzel is lenyomják a NATO-t.

Erre kiderült, hogy az ő hadseregük még Ukrajnában is csak a második :D

2022. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A balhé kezdete óta mást sem csinálnak, csak atommal fenyegetőznek. Te hol élsz, kérdező?
2022. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mas fenyegetozni meg kijelenteni, hogyha 1 orszag is megmeri lepni azon nyomban. Nem tudom mennyire volt ertheto a kerdes.
2022. okt. 7. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Érthető, de a kettő ugyanaz. A nukleáris fegyver nem arra való, hogy fenyegetőzzenek vele.
2022. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az orosz haderő egy vicc. Moszkvában lehet már attól félnek, hogy ha megpróbálnák bevetni a nukleáris fegyvereiket, akkor azok jókora része a saját nyakukba robanna. Az elmúlt hónapokban is elég sok légvédelmi rakéta és cirkáló rakéta szabadult el kilövés után, ha ezt egy atomtöltettel teszik, akkor már kicsit nagyobb a gond. Vagy lehet már az atomarzenál felét is ellopták, nem csak a hadsereg többi részét.


Amúgyis Moszkva annyit fenyegetőzött már, hogy senki se veszi komolyan. Soha nem váltotta be az ígéreteit. Putyin meg sírhat a Kremlben, hogy nem érdekel már senkit a kétségbeesett rikácsolása. Oroszország elveszítette ezt a háborút, mégpedig nagyon csúfosan, ő pedig szépen úgy vonul be a történelembe, mint aki a legnagyobb modernkori katasztrófájába vezette bele Oroszországot.

2022. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!