Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Kreml fő célja, hogy az...

A Kreml fő célja, hogy az orosz csapatok elérjék Ukrajna Lengyelországgal, Szlovákiával, Magyarországgal és Romániával közös határát, ez most miért lett olyan fontos az oroszoknak?

Figyelt kérdés
A skynews oldalán olvastam az imént.
2022. nov. 13. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
@10 Tök ari vagy amikor duzzogsz :D
2022. nov. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 kretens ***** válasza:
11...Ha én neki állok valóban duzzogni akkor nagyon sokan életük hátralévő részében csak lámpafény mellett mer majd csak aludni éjszaka.De ez egy titkos fegyver.Ez akkor lesz bevetve ha ukrajna meggondolatlanul magyarországra támadna.Sok ukrán katona lenne hirtelen vallásos.Ez egy felvétel amit én rögzitettem mikor észre vettem.Bizonyiték a túlvilágra vagyis minden cselekedetünk meg lesz itéltetve nem marad el a számonkérés.Sok azovszalos ukrán náci akik még életben vannak addig örüljön amig él mert utánna a pokol vár rájuk.Most lehet teljesen hülyének nézni de attól még igaz.
2022. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12

Á, kicsit sem vagy hülye, nyílván Zelenszkij Ukrajnája lesz az aki rátámad egy NATO tagállamra, LOOOL

2022. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

12 te tényleg menthetetlenül hülye vagy :D Gondolom áprilisban vígan bevésted az X-et a Fidesz vagy a náci Mi Hazánk mellé. Miért támadna meg minket Ukrajna? A határon túli magyarok pedig fogják be a pofájukat, így is beleszólnak a mi életünkbe, cserébe mit kapnak a kormánytól? Stadionokat, templomokat (a mi pénzünkből) és olyan kommunikációt, hogy utálják őket az adott országban. Köszönjék meg Viktornak és a külügyminiszterek gyöngyének, Petikének.


Másrészt az előző kommentem (9) nem a magyarokról szólt, hanem arról, hogy hülyeség, amit írsz. Vagy ha szerinted Putyin direkt a rosszabb minőségű fegyvereket és eszközöket használja először, akkor ez emberséges a saját népe felé? Miatta több tízezer orosz ember halt meg és ki tudja hány család ment tönkre. Gondolkodj már, ha van mivel.

2022. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tényleg ultragáz a kretens fedőnév alatt bujkáló kislány. :)))
2022. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 kretens ***** válasza:
Épp ahogy most ezt itt irom rakéták záporoznak Kijevre és több más Ukrajnai városra.Pedig állitólag az ukrán hadsereg már Moszkva elővárosaiban tör előre.Jéé honnan van oroszországnak ennyi rakétája mikor tegnap több nyugati katonai szakértő egybehangzóan azt állitotta hogy oroszország kifogyott a preciziós fegyverekből.Halvány lila fogalma sincs senkinek hogy miből mennyi van oroszországnak.Az én nézőpontomból nem arról van szó hogy én annak örülnék ha az oroszok az atlanti óceán partjáig vonuljanak hanem arról hogy valóban kezdődjön már el egy valódi arcvesztés és tabuk nélküli tárgyalás mert itt egyik fél sem ártatlan.Minél tovább tart ez a háború csak rosszabb és rosszab lesz mindenkinek.
2022. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.


Vlagyimir Putyin orosz elnök nem vesz részt a legfejlettebb és a legnagyobb feltörekvő országokat tömörítő G20-csoport jövő heti csúcstalálkozóján, Balin - közölte az orosz nagykövetség csütörtökön, véget vetve a Kreml vezetőjének szándékaival kapcsolatos, hónapok óta tartó bizonytalanságnak.


Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.

2022. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Minél tovább tart ez a háború csak rosszabb és rosszab lesz mindenkinek."

Így van, ezért kellene az oroszoknak abbahagyni végre az agressziót és kihurcolkodni Ukrajnából.

2022. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A videón egy sofőr nagy sebességgel száguldott végig a város kihalt főútján, majd tovább, az oroszok által ellenőrzött területek irányába. A felvétel tanúsága szerint a film készítője közel 9 kilométert autózott anélkül, hogy egyetlen működő orosz ellenőrző ponttal vagy zászlóval találkozott volna. Az út mentén felállított több orosz katonai bunker is elhagyatottnak tűnt. A videó valódiságát és helyszínét a Reuters a látható tereptárgyak alapján megerősítette.
2022. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Lengyelország területét el is érte az első (orosz) rakéta.

Hogy véletlen, vagy szándékos provokáció, még nem tudni.


[link]

2022. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!