Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A világ pszichopata politikus...

A világ pszichopata politikus vezetői miatt van az infláció,az elszegényedés, a háború és (korábban) a koronavírus?

Figyelt kérdés
Milyen lenne a világ politikusok nélkül? Ki irányítana, ha nem lennének?

2022. nov. 15. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem nem miattuk van, a mostani pszichopata politikusok nem lennének ha a nép nem választotta volna meg őket. Minden ami a történelem során történt és híres emberekhez kötnek legyen az jó vagy rossz dolog, az mind az őket támogató tömegek miatt volt. A keresztes hadjáratokból sem lett volna semmi ha az emberek azt mondják igen, háborúzni akarsz a szent földért akkor hajrá mehetsz egyedül aztán toljad, ahogy a világháborúk sem kezdődtek volna el ha az emberek nem vesznek részt benne. Szóval az összes mostani probléma ami a gazdaságban van az emberek hibája, mert nagyon sokan nem tudatosan döntenek választanak, hanem befolyásolva vannak. Nekem pl mondhatsz sok mindent de én akkor fogok elhinni valamit ha azt hiteles tényekkel és kézzelfogható dolgokkal több oldalról alátámasztva bemutatod nekem, akkor talán hiszek neked, de engem azzal hogy hát ez ezt mondta meg szerintem ezt kéne nemigazán lehet befolyásolni, míg nagyon sok embert meg igen. Tökéletes példa az Országunk ahol az emberek nem tények és tapasztalatok alapján választanak kormányt hanem hit meg hamis ígéretek által :).
2022. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet, kérdező! Plusz minden, ami még jön a következő években (a háború kiterjedése, a gazdaság teljes összeomlása, még egy mesterséges pandémia, világkormány fokozatos kialakítása, többmilliárd ember halála stb-stb), mind mind a pszichopaták miatt történik. Színház az egész világ és aki ezt nem látja, vagy védi ezeket az embereket, az nagyon ostoba.
2022. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a semorgoziták irányítják őket, azért.
2022. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oda se jutunk el hogy ne azt firtassuk hogy ki irányítson.
2022. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de nem azok a világ vezetői, akiket a tévében látsz, és állam- vagy kormányfői tisztséget viselnek. Őket is irányítják a háttérből, mégpedig a multik, a bankok és a média tulajdonosai.
2022. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A történelemben láthatjuk, hogy általában nem a nép támogatottságával emelkedtek ki a negatív vagy pozitív uralkodók, politikusok, hanem szerencsével, okosan megnyerve a hatalmi játszmákat. A magyar királyokat, a római császárokat sem a nép választotta. Hitler és Sztálin egyébként okos emberek voltak, a pártjuk mégis alultámogatott volt. Mégis felülemelkedtek, mert olyan, akkoriban újító propagandát folytattak, valamint az ellenzéket megsemmisítették.

Én inkább úgy mondanám, hogy ha egy olyan vezető kerül hatalomra, amelyik a lovak közé dobja a gyeplőt, akkor lesz baj. Egyszerű, kicsi példa rá, hogy Orbán Viktor Nagy-Magyarországos sállal pózolt, és rögtön beálltak mögé, a másik oldal pedig ellene. Ha ez a "fricska" még jobban lenne nyomatva, hogy pl. magyarok, fegyverbe az ősi földért, akkor meghülyítenék a jobboldali blokkot, és kitörne a háború.

2022. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, pszichoták. Nem, nem politikusok.

Ezt nézd meg, akkor megérted.


[link]

2023. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, persze mindig MÁS a hibás, nekünk, nekem semmi felelősségem nincs abban, hogy milyen a világ.


És azt a politikust, aki ezt hangoztatja, megválasztják a népek, mert imádják ártatlannak érezni magukat és másokat kárhoztatni mindenért.


Ezzel kerülnek hatalomra a Trump-Bolsonaro-Orbán típusú populista szélhámos kleptokraták.

2023. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!