Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaza van Szíjjártónak a...

Igaza van Szíjjártónak a szankciók ügyében? (Lásd videó a cikkben)

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 19. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljes mértékben.
Részben.
Nem, a szankciók célja nem a háború megállítása volt.
5 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Meg se kell néznem, hogy tudjam, hogy nincs.
2022. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Mivel Fideszes, ezért nincs.
2022. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 DK-s ***** válasza:
74%

Te most tényleg, akár egyetlen pillanatig is azt feltételezted, hogy megnyitok egy kakadu-linket?


Pfff...

2022. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jók az eddigi beírások, mutatják, mennyire zárkóznak el az ellenzékiek a valóságtól, és akarnak élni a saját kis véleménybuborékukban. Aztán csodálkoznak, hogy szembe jön a valóság, és elbuknak. Újra meg újra. Úgy 20 éve. Folytassátok csak.
2022. nov. 19. 15:56
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

#3

Fideszes csoportokba jársz kémkedni álnéven, de derrogál megnyitnod egy Szijjártós cikket?

2022. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 DK-s ***** válasza:
43%

#4-nek (kérdezőnek):


Én nem vagyok vélemény-buborékban, mindössze annyira érdekel egy fideszes dumája, mint őket egy DK-s dumája.


És ha én vélemény-buborékban lennék, akkor egyértelmű hogy te is. Te a fideszében. XD

2022. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DK-s ***** válasza:

#5-nek:


Derogál.


Egyébként igen.

2022. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Álszent vagy.

2022. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A hatalommal kompenzálják az elrontott életüket, tehát nincs.
2022. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DK-s ***** válasza:

#8-nak:


Miért is lennék álszent?


Mert érdekel a fideszesek logikai bukfencei, ostobaságai, és elvakultsága, de magának a kormánynak, mint a fenti jellemvonások kiváltójának uszítása, megvezetése, hazugságai már nem?


A fideszesekkel szemben a szánalom, és a vidámság érzése keveredik bennem. Jót röhögök rajtuk, de valahol sajnálom is a szerencsétleneket.


A kormánnyal szemben viszont sokkal szélsőségesebb az érzelmi reakcióm. Pláne ha véletlenül pont hallok tőlük valami hazugságot, amiről abban a pillanatban tudom hogy az. Kicsit később pedig be is igazolódik.


Ezek kímélet nélküli, érzéketlen gyűlöletet váltanak ki belőlem!

2022. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!