Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik itt azt magyarázzák,...

Akik itt azt magyarázzák, hogy az LMBTQ-s kérdések gyűlöletet keltenek, aminek az eredménye a colorádói melegbáros gyilkossághoz hasonló esetek, azok tisztában vannak vele, hogy az elkövető is LMBTQ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 18:10
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
#21: Nem csak én írok ki ide LMBTQ-kérdéseket, csak ti feltételezitek, hogy mindet egy ember írja ki.
2022. nov. 25. 19:10
 22/42 anonim ***** válasza:
28%
Ott kezdődik, hogy nem kellene gyermekeket szülői tiltakozás ellenére átmüttetni és nem lenne ekkora ellenszenv
2022. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, gyanúsan sokat foglalkozol az LMBTQ-közösséggel.
2022. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
48%

"csak ti feltételezitek, hogy mindet egy ember írja ki"

Mondja ezt az, aki miután reagáltam egy másik válaszra megkérdezte tőlem, hogy magammal beszélgetek-e... :D

2022. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
#25: Jó, most vitatkozhatunk itt. Én akkor se támogatom, hogy transzok női vécébe menjenek, meg hasonló őrültségek. Nehogy már muszáj legyen.
2022. nov. 25. 19:26
 26/42 anonim ***** válasza:
58%

"Én akkor se támogatom, hogy transzok női vécébe menjenek"

Én meg alapból nem értem miért van külön női és férfi wc. Egy fesztiválon például mindenki ugyan abba a fülkébe megy, egy gyárban viszont még a mosdó részből is ki vannak tiltva a más neműek...

2022. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem egyszer se élcelődtem transzokon, hanem azokon a jelenségeken, amikor egy férfinak született embert nőnek kell tekinteni, vagy amikor kitalálnak mindenféle csinált gendert. Nem szoktam embereken gúnyolódni, még akkor se, ha nem szimpatikusak, de a hülyeséget azt nem bírom szó nélkül hagyni.
2022. nov. 25. 19:32
 28/42 anonim ***** válasza:

"vagy amikor kitalálnak mindenféle csinált gendert"

A férfi és női gender is "kitalált" ugyanis a társadalmi nemeket az ember találta ki, nem is olyan régen. Igen, a férfi és női gender sem létezett évszázadokon át, az ipari forradalmak után vált szükségessé a bevezetésük, miután a nők is elkezdtek dolgozni, és a férfiak is elkezdték kivenni a részüket a házimunkából, gyereknevelésből.

2022. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
#29: Mindig, minden társadalomban, még a legprimitívebb közösségekben is léteztek férfi és női szerepek. Ezeket nem kitalálták, hanem organikusan alakultak ki annak hatására, hogy biológiailag melyik nem mire volt alkalmasabb. Olyan viszont nem létezik, hogy "nembináris", ezt csak a lilahajú genderszakos bölcsészek találták ki.
2022. nov. 25. 20:07
 30/42 anonim ***** válasza:

"#17: De ezt az esetet szokták felhozni példaként."

Talan mert nem igazan van mas?

2022. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!