Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a fajta érzékenyítés nem...

Ez a fajta érzékenyítés nem valami nagyon rossznak a kezdete?

Figyelt kérdés

[link]


Aki van annyira elborult, hogy semmi rosszat nem lát a BDSM szerkós plüssfigurákban, amikkel a gyerekeket jatsszatják, ott van elrejtve a képeken egy bírósági ítélet szövege, ami egy pedofíliát legitimáló rendelettel zárult.

Ez az újabb lépcsőfok ebben a lobbiban?



2022. nov. 27. 20:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%
Én a BDSM szerkós embereket nem szeretem, a plüssfigurákon nem zavarna.
2022. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%

Rossz ízlés, és valószínűleg van egy vagy több pedofil a cspaatban, aki elkészítette ezt a tervet.

Ettől független nem kéne összemosni az érzékenyítést a pedókkal, mert ez egy hatalmas torzítás. Az érzékenyítés annyit tesz, hogy felhívod a problémát egy társadalmi problémára zazal a szánsékkal, hogy ezzel sokak élete kevésbé lesz rossz. Például Pistikét nem dobják bele akukáb a minden nagyszünetben, mert idegesítő a hangja, vagy csóró, vagy óvodában főzőcskézett.

2022. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva, ha nincs odaírva, nekem sose esett volna le, hogy azok bőrpántok szado-mazo kellékek.

Inkább a jobb oldali olyannak tűnt, mintha a mackóval lovacskázni akarna a kisgyerek, a bal oldalinál meg mintha inggombokat imitálna a középső pánt.

Ja, és még valami.

Most ez a divatház visszavonta a termékeit és bocsánatot kért, de bekerült a köztudatba. Én pl. eddig nem is hallottam róluk.

Szerintem ez egy tudatos lépés volt, számítottak a botrányra, akár arra is, hogy bocsánatot kell kérniük és visszavonni a képeket - de lám, még egy magyar gyakorizó is segít abban, hogy megismerjük ennek a divatháznak a nevét.

Bizony, nagyon igaz a reklámszakemberek mondása, hogy mindegy mit, csak beszéljenek rólad!

2022. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
Hát ennek pont semmi köze az lgbtq-hoz vagy az érzékenyítéshez. Mondjuk kiváncsi lennék mi volt az elképzelés mert azok a plüssjátékok még a fura ruha nélkül is rohadt parák. A gyerekeknek meg olyan fejük van mint akik mindjárt sírnak.
2022. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
26%
Ez is csak az LMBTQ-lobbi egy újabb lépése. Ha már az nem veri ki a biztosítékot sokaknál, hogy nőnek öltözött harisnyás férfiak ovisoknak olvasnak mesét, úgy gondolták, mehetnek még tovább.
2022. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
5: én is így látom. Nagyon ijesztő folyamatok ezek. Majd megszoktatják velünk ezt is mint a meleg mikulast, aztáb "normális" lesz és legalizálni fogják.
2022. nov. 27. 21:58
 7/49 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
85%

Hu ez de beteg.

Tuti csak a reklámért van.


De miért van ott a kulcs szavak közt az LMBTQ?


Nem ilyen nyomásra késziették, különbe fel hozták volna mentségnek.

2022. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 hypno ***** válasza:
84%

Kérdező!


Ez nem érzékenyítés, csak egy elkefélt reklámkampány.

Azon az oldalon amit linkeltél nézd meg az előző kampányokat.

Ez a Balenciaga nevű cég jellemzően vonzódik az idiótizmushoz.

Ott a pink, és a Simpson családos azon az oldalon. Hányinger mindkettő, de ilyen ez a divatszakma.


Mindazonáltal a cég beperelte a kampányt készítő reklámcéget.

[link]


Mondjuk azt nem értem, hogy a nem úgy van, hogy ki fizet az pötyögtet? Egy ilyen kampányt azért jóvá kellett hagynia valakinek.

2022. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Gondolom egész addig nem látták a reklámtervet, amíg az ki nem ment...na persze. A Simpson család meg a pink kollekció (ami már szintén egy melegkampány része volt) azért nem említhető egy lapon a pedofília promózásával, nem gondolod? Ezt le kellett ütni nem egy szakembernek, meetingeken tucatjain vitatták meg, és úgy lett ez az eredmény.
2022. nov. 28. 10:50
 10/49 anonim ***** válasza:
84%

" Majd megszoktatják velünk ezt is mint a meleg mikulast, aztáb "normális" lesz és legalizálni fogják."


Én például, aki "LMBTQ aktivista vagyok" -tehát nem undorod mindenkitől, aki kicsit eltér az átlagtól- például sosem hallottam ilyenről, hogy meleg mikulás, valahogy mindig azok foglalkoznak a legtöbbet a témával, akik amúgy semmit sem akarnak tudni róla...


Amúgy a BDSM most sem tilos, én sose csinálnám, de leszarom, ha valaki erre izgul. Meg ez a reklám egy jól irányzott gerilla marketing volt, ez tuti.

2022. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!